Pondělí 14. června. Svátek má Roland.

Penzijní připojištění ČSOB dosáhlo zhodnocení 1,2 %

ČSOB Penzijní společnost zhodnotila v roce 2015 prostředky svých klientů u původního penzijního připojištění, dnes Transformovaného fondu Stabilita o 1,2 %. V období velmi nízkých úrokových sazeb se jedná o nadprůměrné zhodnocení. Ke konci loňského roku měl tento fond 592 tisíc klientů s více než 39 miliard korun na účtech a rozdělí svým klientům zisk ve výši 440,7 milionů korun.

„Těší nás, že se nám v roce 2015 podařilo zhodnotit peníze našich klientů. Velmi pozitivně také vnímáme možnost sjednávání penzijního spoření dětem. Od ledna 2016, od kdy je tato změna možná, evidujeme již několik stovek dětských klientů, jejíž rodiče jsou zodpovědní k budoucnosti svých dětí,“ říká Marie Zemanová, generální ředitelka ČSOB Penzijní společnosti.

Penzijní společnost připravila pro své klienty také možnost získat 10 cestovatelských voucherů pro zájezdy od Čedoku dle vlastního výběru. Stačí se zaregistrovat na www.penzijniportal.cz. Díky penzijnímu portálu má klient kdykoliv náhled na stav své smlouvy, přehled zaplacených příspěvků a také zde může sledovat aktuální vývoj jednotlivých fondů v doplňkovém penzijním spoření. 

Výnosy dosažené v minulosti nejsou spolehlivým ukazatelem budoucích výnosů. Informace o rizicích spojených se spořením v transformovaném fondu jsou uvedeny ve statutu fondu, který je k dispozici na www.csob-penze.cz. Tento materiál má pouze informační charakter.

2 komentáře: “Penzijní připojištění ČSOB dosáhlo zhodnocení 1,2 %”

  1. gauner napsal:

    Inflace víc jak 3,5% a oni se chlubí, jak okrádají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.