CZK/€ 24.740 -0,75%

CZK/$ 23.825 -0,54%

CZK/£ 29.064 -0,56%

CZK/CHF 23.823 -0,84%

12. 04. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Partners představují privátní poradenství pro náročné klienty

 


 

Na českém trhu se již dnes pohybují i velmi zkušení a odborně zdatní finanční poradci, kteří se naplno a dlouhodobě věnují sestavování finančních plánů, řízení investičních portfolií a dokážou obsloužit i klienta s vysokými požadavky. Právě pro ně je určena nová podnikatelská příležitost a vize ve formě VIP Poradenských kanceláří,“ uvádí místopředseda představenstva Partners a ředitel pro distribuci Petr Borkovec.

Poradce, který si bude chtít otevřít VIP poradenskou kancelář, musí mít za sebou zkušenost s velkým množstvím klientů a prokázat své odborné znalosti získáním evropského certifikátu pro finanční poradce €FA™ od asociace €FPA Česká republika. Certifikát je dnes nejvyšším nezávislým znalostním standardem pro finanční poradce u nás a certifikační zkoušky doposud složily je dvě desítky osob.

VIP poradce získá kromě velmi zajímavého finančního ohodnocení, analytické zázemí, IT i marketingovou podporu největší poradenské společnosti na trhu, speciální produkty a služby v oblasti investic nebo úvěrů, možnost sjednávat zajímavé korporátní obchody a poskytovat placené a nadstandardní poradenské služby pro náročnější klienty,“ říká manažer projektu Martin Pivoda z Partners. Společnost finančně přispívá také na chod kanceláře a zajišťuje vzdělávací a incentivní programy.

Nový poradenský koncept není určen pro každého, protože klade vysoké nároky na kvalitu finančního poradce. Cílem je tyto vybrané certifikované poradce představit české bonitní klientele, jako zajímavou a zejména objektivní a nezávislou alternativu k privátnímu bankovnictví, poskytovanému českými bankami. Vedoucí VIP poradenské kanceláře obvykle vede tým koncipientů, kteří mu s klientskou prací pomáhají. „Naší představou je, že v horizontu příštích dvou let otevřeme zhruba 150 poradenských kanceláří na celém území České republiky a vytvoříme jedinečnou finanční a investiční poradenskou službu pro nejnáročnější českou klientelu. Jedním z prvních VIP poradců se stal „krotitel dluhů“ David Kučera známý z pořadu České televize,“ dodává Petr Borkovec.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.