CZK/€ 24.710 -0,12%

CZK/$ 23.709 -0,49%

CZK/£ 29.056 -0,03%

CZK/CHF 23.580 -1,03%

23. 03. 2022

0 komentářů

Online bankovnictví Raiffeisenbank je ode dneška i v ukrajinštině

 

Raiffeisenbank jako první na českém trhu zavádí ukrajinskou verzi svého online bankovnictví. Tímto krokem reaguje na zvyšující se počet běžných účtů založených válečnými uprchlíky z Ukrajiny a nabízí jim možnost ovládat nejčastější funkcionality mobilního i internetového bankovnictví v jejich mateřském jazyce. 

V mobilní aplikaci probíhá volba jazyka automaticky podle nastavení telefonu a je možné ho během používání jednoduše změnit. V internetovém bankovnictví je nastavení ukrajinského jazyka záležitostí pár kliknutí.

“V Raiffeisenbank pomáháme nejen formou intenzivní finanční a humanitární pomoci. Tisíce našich nových klientů mohou ode dneška využívat nejčastější funkce online bankovnictví ve svém rodném jazyce, což jim výrazně usnadní správu jejich financí,” říká Michal Plzák, ředitel online bankovnictví Raiffeisenbank.

Od počátku invaze banka poskytuje Ukrajině intenzivní pomoc. Spolu se svými zaměstnanci darovala 15 milionů korun, investuje 50 milionů korun do zajištění 700 ubytovacích míst a stravy pro uprchlíky a připravuje pomoc se vzděláváním ukrajinských dětí. Od prvního dne války navíc neúčtuje poplatky za platby na Ukrajinu a uprchlíkům nabízí víceměnový účet zdarma.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Už je tady zase! Zlatý rubl

Je to horší než rozzuřené jo-jo, je to horší než nejhorší hity osmdesátých let a dokonce je to horší než bumerang. Pověst o zlatém rublu je zpět. Znovu uráží dobrý vkus posluchačů, tahá uši ekonomů a vyvolává nadšení fandů.

Text: Luboš Smrčka

Foto: Shutterstock

16. 05. 2022

Průměrný český investor za první tři měsíce letošního roku odepsal téměř 5 %

Finanční trhy výrazně pocítily v prvním čtvrtletí 2022 dopady globálně se zpřísňující měnové politiky a válečného konfliktu na Ukrajině. Podle Indexu českého investora CII750 podílové fondy ve výsledku odepsaly téměř 5 %. Průměrný český investor tak ztratil velkou část dosažených zisků z předchozího roku, […]

Text: Milan Vodička

Foto: Shutterstock

20. 04. 2022