Středa 24. dubna. Svátek má Jiří.

Online banka ZUNO si na českém trhu vybrala novou PR agenturu – Havas PR

Banky ZUNO Bank 11.04.2013 | 13:16 0 Komentářů

ZUNO od dubna spolupracuje v Česku s novou PR agenturou. Vítězem uzavřeného tendru se stala mezinárodní Havas PR Prague. Agentura bude pro banku zajišťovat media relations, eventy i strategické aktivity v rámci public relations a sociálních médií.

“Po 30 měsících na českém trhu začínáme psát v rámci PR a sociálních médií novou kapitolu,” říká Karina Ludz, expert na PR a sociální média v ZUNO. “Agentura Havas přišla s řadou zajímavých a svěžích nápadů, což nekonvenční značka, jako je ta naše, přesně potřebuje.
V komunikaci je pro nás důležité méně tradiční pojetí PR a vytváření zajímavých příběhů. K tomu potřebujeme kreativního partnera, který nám pomůže značku v online prostředí ještě více zviditelnit.”

“Na spolupráci jsme se moc těšíme. Dosavadní setkání s týmem ZUNO byla velmi inspirativní. Oceňujeme, že jsme získali klienta, který je otevřen novým nápadům a nebojí se jejich realizace,” dodává Kateřina Wheeler, Managing Director Havas PR Prague. Prvním společným projektem ZUNO a Havas je interaktivní soutěž s mobilní aplikací na Facebooku, která nese název Mise Ice Hotel.

Tagy Havas PR

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.