Pátek 25. září. Svátek má Zlata.

On-line si lze pořídit už i životní pojištění. ING ProAktiv si dokonce můžete sami poskládat

ING ProAktiv je díky své jedinečnosti a srozumitelnosti stále vyhledávanějším rizikovým životním pojištěním. ING Životní pojišťovna proto připravila další novinku. Od 15. ledna si mohou klienti on-line sestavit rizikové životní pojištění ProAktiv zcela libovolně dle svých potřeb. Kromě přednastavených balíčků si totiž mohou na internetu nově volně vybírat z celkem 14 samostatných připojištění včetně dětských a nastavit si výši krytí. Na klienty navíc čeká speciální on-line sleva a dárek. 

Nákup zboží na internetu se pro Čechy stal každodenní záležitostí. Platí to i pro finanční produkty. Životní pojištění a obzvlášť rizikové však bývá příliš komplexní, což jeho nákup na internetu komplikuje. „V ING Životní pojišťovně se nám podařilo vytvořit srozumitelný produkt rizikového životního pojištění ProAktiv, který si zároveň zachovává obrovskou řadu možností. Klienti si mohou online během několika minut sestavit produkt přesně podle svých potřeb,“ vysvětluje Petr Kopřiva, Obchodní ředitel přímé distribuce.

ProAktiv je stále oblíbenější. Jen za poslední rok vzrostl počet sjednaných smluv o 30%. „Možnost sestavit si ProAktiv na míru se setkalo s velkým zájmem klientů, kteří si mohou v klidu domova zvolit, jaká připojištění k hlavnímu krytí vyhovují jejich životní a rodinné situaci. Vybírat mohou z 10 různých připojištění a dalších 4 speciálně navržených pro děti. Dále mohou volit výši pojistného krytí a frekvenci plateb,“ dodává Petr Kopřiva. Při sjednání on-line získají klienti nově slevu až 10%.

Populární pojištění ProAktiv je i nadále možné sjednat s pomocí finančního poradce. „On-line sjednání ProAktiv v sobě kombinuje flexibilitu, srozumitelnost a pohodlí.“ 

A jaké jsou jeho hlavní výhody? ProAktiv je flexibilní rizikové životní pojištění pro aktivní lidi mezi 18 a 60 lety. V rámci smlouvy lze připojistit až 5 dětí. ProAktiv nabízí celkem 14 připojištění, a to i pro děti. U připojištění denní dávky při pracovní neschopnosti následkem úrazu a denních dávek za dobu nezbytného léčení úrazu dospělého a dítěte navíc klienti získají 10% bonus za bezeškodní průběh.  ProAktiv lze přitom sjednat již za 149 korun měsíčně. Při minimální hodnotě 350 Kč pojistného měsíčně a ke Stříbrnému či Zlatému balíčku se navíc klienti mohou těšit na zajímavý dárek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.