Pondělí 21. září. Svátek má Matouš.

OLYMPIÁDA V LONDÝNĚ – KOMPLETNÍ ZPRAVODAJSTVÍ ZAJISTÍ MOBILNÍ APLIKACE „LOH 2012“

Česká pojišťovna podpořila u příležitosti konání letních olympijských her v Londýně vývoj oficiální mobilní aplikace LOH 2012, která bude fanouškům po celou dobu konání olympiády přinášet průběžně aktualizované sportovní zpravodajství včetně kompletních výsledků jednotlivých disciplín. Aplikace bude rovněž referovat o zákulisním dění v české výpravě a zobrazí osobní profily všech našich reprezentantů. Fanoušci také mohou díky České pojišťovně vyhrát tři automobily Škoda Fabia a další zajímavé ceny.

Na olympiádu chytře

Slavnostní zahájení letních olympijských her se uskuteční v pátek 27. července v Londýně. Už nyní si ale mohou fanoušci českých olympioniků jako ochutnávku stáhnout jedinou oficiální olympijskou mobilní aplikaci Českého olympijského týmu s názvem LOH 2012.

„Aplikace je k dispozici již nyní ve formě průvodce, který bude aktualizován na plnou verzi v průběhu července. Je určena pro majitele chytrých telefonů, ať už budou fandit z pohodlí domova nebo se osobně vydají do centra dění. Pravidelný přísun zpráv zajistí zpravodajství ČTK a také známý sportovní komentátor Jiří Vrba, který bude pro aplikaci LOH 2012 exkluzivně referovat přímo z Londýna,“ odtajňuje první informace o aplikaci Hana Kovářová, vrchní ředitelka Úseku marketingu České pojišťovny a dodává: „Se vším, co aplikace umí, seznámíme veřejnost v červenci, kdy již bude fanouškům
k dispozici její plná verze.“ 

Olympijská soutěž

Každý, kdo od 4. června 2012 uzavře u České pojišťovny pojistnou smlouvu na vybrané pojistné produkty,
bude zařazen do slosování o tři automobily Škoda Fabia, LED televize, tablety, robotické vysavače a domácí kina. Celkem se tak soutěží o desítky hodnotných cen. Slosování bude probíhat každé dva týdny až do konce her,
tedy do 12. srpna 2012. Více informací o soutěži přináší web www.fandiavyhraj.cz.

Návštěvníkům facebookových stránek České pojišťovny je pak od 4. června k dispozici fotosoutěž o zajímavé ceny a originální hra, která jim umožní sledovat, kdo z jejich přátel fandí nejvíce. „Pro fanoušky českých olympioniků jsou navíc na pobočkách České pojišťovny připravena speciální fandítka, která budou moci využít nejen při pořizování fotek do soutěže,“ doplňuje Hana Kovářová. Živou inspirací pro jedno z fandítek byl přitom náš nejlepší judista Lukáš Krpálek, který je jedním z horkých kandidátů na olympijskou medaili.

Česká pojišťovna se věnuje také mladým talentům

V letošním roce se ČP zapojila do projektu McDonald’s Olympic Hopefuls, jehož cílem je vytvořit mladým talentovaným sportovcům ideální podmínky a zázemí pro přechod z juniorské kategorie mezi dospělé. Momentálně je do projektu zapojeno devět sportovců – jachtařka Markéta Audyová, vícebojařka Kateřina Cachová, triatlonista Lukáš Kočař, judista Lukáš Krpálek, moderní pětibojař Ondřej Polívka, biatlonistka Veronika Vítková a trio rychlostních kanoistů Tomáš Janda, Lukáš Koranda a Radek Miškovský. „Projekt zaměřený na nadějné talenty nás nadchl. Sportovci sbírají cenné zkušenosti na závodech po celém světě. Česká pojišťovna stojí za nimi a v případě, že by je na cestách za úspěchem potkaly jakékoliv cestovatelské nebo zdravotní nepříjemnosti, pomůžeme jim vše rychle vyřešit, aby se opět co nejdříve mohli koncentrovat na své sportovní výkony,“ uvádí Hana Kovářová. Česká pojišťovna v rámci svého partnerství poskytuje mladým sportovcům roční cestovní a úrazové pojištění.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.