CZK/€ 24.645 -0,26%

CZK/$ 23.422 -0,13%

CZK/£ 29.110 -0,59%

CZK/CHF 23.502 -0,56%

13. 12. 2021

0 komentářů

Oblíbená motoristická aplikace Carolina brzy oslaví 100 tisíc uživatelů a představuje svou novou verzi

 

Oblíbená aplikace Carolina, kterou vyvinula společnost Cebia, v následujících dnech dle očekávání prolomí hranici 100 tisíc stažení. Necelý rok po vstupu strategického partnera, společnosti ESSOX, přichází nová, vylepšená verze aplikace, která má stále za cíl pomáhat uživatelům se správou vozidel. Kromě několika úprav uživatelského prostředí a dalších vylepšení přináší i možnost sjednat přímo z aplikace výhodnější pojištění nebo získat půjčku na automobil či jeho opravu až do výše 500 tisíc korun. I nadále pak Carolina poskytuje všechny služby, na které jsou její uživatelé zvyklí. 

„V ESSOXu se takřka 30 let specializujeme na mobilitu a její financování. Je pro nás přirozené hledat nové cesty, jak pomoci našim zákazníkům jezdit bezpečněji, s větším komfortem a mít přehled o všech službách a nákladech spojených s provozem automobilu. Aplikace Carolina do této naší snahy dokonale zapadá a je jednou z cest, jak se přiblížit našim klientům, kterým tak můžeme usnadnit život,“ uvedla Jana Hanušová, generální ředitelka společnosti ESSOX.

V rámci partnerství, které bylo oznámeno na sklonku roku 2020, získal ESSOX od společnosti Cebia poloviční podíl na vlastnictví aplikace Carolina. Obě společnosti již v této době představily záměr dále aplikaci rozvíjet a podpořit rozšiřování její přidané hodnoty pro uživatele.

„Od roku 2017 získala Carolina mnoho spokojených uživatelů. Ti si oblíbili funkce, jako je prověření historie vozidla a jeho ocenění, a také možnost objednat ve svém mobilu další služby Cebia, které mohou díky Carolině získat s výraznou slevou. Jsem přesvědčen, že uvítají také doplnění sofistikovaných finančních služeb, které budou mít k dispozici nepřetržitě ve svém mobilním telefonu díky zapojení ESSOXu,“ doplnil Martin Pajer, generální ředitel společnosti Cebia.

Novou verzi Caroliny si mohou uživatelé od dnešního dne stáhnout do svých mobilů s operačními systémy Android, iOS i HarmonyOS (pro telefony Huawei). Přináší řadu zlepšení i nových funkcí, mimo jiné:

REKLAMA

  • možnost sjednat k automobilu výhodnější pojištění přímo z aplikace
  • možnost sjednat si on-line půjčku přímo z aplikace až do výše 500 tisíc Kč například na opravu, servis nebo nákup nového vozidla
  • ocenění vozidla podle aktuální situace na trhu
  • zjednodušení procesu registrace uživatele do Caroliny (stačí jen zadat e-mail)
  • vylepšení a úpravy na základě podnětů od uživatelů Caroliny

Součástí aplikace samozřejmě zůstávají nejen oblíbené funkce spojené s prověřením a oceněním vozidla, ale i s jeho správou – například upozornění na události spojené s provozem auta (STK, úhrada pojistného, apod.), evidence nákladů vozidla, ukládání dokumentů k vozidlu nebo uložení domovského servisu či informací o pojištění.

Kompletní informace o aplikaci i odkazy na stažení pro jednotlivé platformy naleznete na www.carolina.cz.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Už je tady zase! Zlatý rubl

Je to horší než rozzuřené jo-jo, je to horší než nejhorší hity osmdesátých let a dokonce je to horší než bumerang. Pověst o zlatém rublu je zpět. Znovu uráží dobrý vkus posluchačů, tahá uši ekonomů a vyvolává nadšení fandů.

Text: Luboš Smrčka

Foto: Shutterstock

16. 05. 2022

Phil Laut: Peníze jsou moji přátelé

Recept, aby peníze nikdy nedošly, je jednoduchý. Fungovat má tak, že člověk si může ze svého účtu vybrat vždy třeba dvoutisícovku. Pak ji nosit v kapse a kdykoliv ji utratit, pokud je splněn předpoklad, že na účtu v bance bude okamžitě čekat k vyzvednutí dvoutisícovka […]

Text: Radovan Novotný

Foto: Shutterstock

28. 04. 2022

Průměrný český investor za první tři měsíce letošního roku odepsal téměř 5 %

Finanční trhy výrazně pocítily v prvním čtvrtletí 2022 dopady globálně se zpřísňující měnové politiky a válečného konfliktu na Ukrajině. Podle Indexu českého investora CII750 podílové fondy ve výsledku odepsaly téměř 5 %. Průměrný český investor tak ztratil velkou část dosažených zisků z předchozího roku, […]

Text: Milan Vodička

Foto: Shutterstock

20. 04. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.