Sobota 25. září. Svátek má Zlata.

Obchodní tým INSIA nastavil laťku vysoko a personálně posiluje

Obchodní oddělení společnosti INSIA a.s. v průběhu léta výrazně posílilo. Personální rozšíření počtu manažerů rozvoje sítě souvisí s rozšířením a zvýšením intenzity aktivit v České republice. 

V průběhu letních měsíců obchodní oddělení společnosti INSIA posílilo o dva zkušené manažery rozvoje sítě.

Prvním je Mgr. Martin Růžička, který do INSIA přišel z UNIQUA pojišťovny, ve které působil více než 6 let. Měl zde na starost obchodní partnery z oblasti finančního poradenství. V INSIA se bude věnovat partnerům na Moravě.

Druhou významnou posilou je Jiří Grössl, který také není v oboru nováčkem. V předchozích třech letech zastával pozici oblastního ředitele rozvoje ve společnosti Broker Trust, kde byl zodpovědný za akviziční činnost a péči o smluvní partnery. Zkušenosti pan Grössl sbíral mimo jiné při budování a rozvoji brokerské distribuční sítě v zahraničí. 

Obchodní ředitel, František Hudák, dodává: „Jsem rád, že se podařilo doplnit tým o tak zkušené manažery. Pokračujeme tak v naplňování obchodní strategie, kterou jsme si vytyčili – vytvořit profesionální zázemí pro odborníky v oblasti pojišťovnictví a financí.“

Třetí členkou týmu je Renata Žáčková, která ve společnosti INSIA působí již čtyři roky. Nově se zaměří na region Čechy, kde ji doplní Jiří Grössl. 

Tisková zpráva: Insia

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.