Středa 21. dubna. Svátek má Alexandra.

O zaměstnance Air Bank bude nově pečovat Karolina Šrámková

Banky Air Bank 08.01.2015 | 11:25 0 Komentářů

Novou ředitelkou oddělení Péče o zaměstnance a členkou nejvyššího vedení Air Bank se od 1. ledna 2015 stala Karolina Šrámková. Se svým týmem se bude soustředit především na další posilování firemní kultury, podporu zaměstnanců a jejich rozvoj.

Karolina Šrámková pracuje v Air Bank už více než pět let, patří tak mezi její vůbec první zaměstnance. Dosud v bance vedla tým marketingové komunikace. Velmi úzce však spolupracovala na celé řadě aktivit spojených s péčí o zaměstnance, včetně vytváření firemních hodnot a jejich uplatňování dovnitř i navenek.

Celkově se už v bankovnictví pohybuje přes deset let, v marketingu ještě o dva roky déle. Před příchodem do Air Bank strávila pět let v GE Money Bank prací na lokálních i globálních marketingových kampaních. Na marketingovou komunikaci a multimédia zaměřila i své studium na Univerzitě Tomáši Bati ve Zlíně.

Karolina Šrámková (32) je svobodná. Mluví plynně anglicky. O příběhy úspěšných značek se zajímá i ve volném čase. Mezi její další záliby patří moderní architektura a Skandinávie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.