Neděle 25. července. Svátek má Jakub.

Novým ředitelem IT Zásilkovny a dalších firem ve skupině Packeta se stal Jan Vintr

Investice 17.04.2018 | 12:34 0 Komentářů

Do skupiny Packeta, majitele Zásilkovny, přední české společnosti nabízející komplexní logistické služby pro internetové obchody, přichází na pozici group CIO Jan Vintr. Hlavním úkolem Jana Vintra bude transformovat IT všech firem ve skupině a připravit je tak na hlavní cíl skupiny v tomto roce: poskytovat logistické služby ve všech 28 zemích EU. Jan Vintr má dlouholeté manažerské zkušenosti z oblasti IT. Do vedení skupiny Packeta přichází ze společnosti Profinit, kde pracoval jako vedoucí týmu a manažer SW vývoje pro mezinárodní finanční skupinu. 

„Přicházím s vizí udělat ze skupiny firem kolem Zásilkovny technologického inovátora, který bude na trhu určovat trendy a nabízet zákazníkům ta nejlepší možná řešení. V letošním roce chceme s našimi logistickými službami proniknout na všechny trhy EU. Vybudovat pro naše firmy robustní IT zázemí je proto pro mě velká výzva,“ říká nový group CIO Jan Vintr.

„Honza Vintr nastupuje do naší skupiny kolem Zásilkovny v době jejího velmi rychlého růstu a vstupu strategického investora. Postaví se tak velké výzvě transformovat naše IT pro budoucí potřeby a strategie celé skupiny. Ještě v tomto roce bychom chtěli propojit kvalitní a dostupnou logistikou všech 28 zemí EU a bez potřebného a silného IT zázemí by se nám tato vize nepodařila naplnit. Investice do inovací a IT je jedním z priorit naší skupiny,“ doplňuje zakladatelka Zásilkovny Simona Kijonková.

Ve volném čase se Jan Vintr věnuje rodině, oblasti machine learning a aktivnímu provozování sportu, především běhání, bojovým sportům a lyžování.

Společnost Zásilkovna s.r.o. rostla kontinuálně během 7 let a v roce 2017 dosáhl její obrat 470 mil. Kč. Očekáváný obrat v roce 2018 je 840 milionů korun. Skupina Packeta má aktuálně více než 400 a v sezóně až 500 zaměstnanců.

Tisková zpráva Zásilkovna s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.