Úterý 26. ledna. Svátek má Zora.

Novým předsedou představenstva úvěrové pojišťovny Credendo – Short-Term EU Risks je Stefaan Van Boxstael

Pojištění 05.03.2018 | 07:30 0 Komentářů

Stefaan Van Boxstael se 1. března 2018 stal předsedou představenstva společnosti Credendo – Short-Term EU Risks úvěrová pojišťovna, a.s. Ve funkci nahradil Michala Veselého, který byl předsedou představenstva společnosti od roku 2011 a rozhodl se ze společnosti odejít ke konci února.

Stefaan Van Boxstael již více než sedm let zastává statutární pozice ve společnosti Credendo – Short-Term EU Risks. Současně je generálním ředitelem a členem představenstva belgické sesterské společnosti zabývající se pojišťováním pohledávek primárně mimo EU.

Od roku 1997, kdy jeho kariéra ve skupině Credendo začala, působil na různých pozicích v oddělení Underwritingu ve společnosti Credendo – Export Credit Agency. Od roku 2010 zastával pozici zástupce generálního ředitele společnosti a ředitele oddělení Underwritingu a Credit Information ve společnosti Credendo – Short Term Non-EU Risks, jejímž generálním ředitelem se stal v roce 2014.

Jako dlouholetý aktivní člen dozorčí rady a v minulosti také člen představenstva Credendo – Short-Term EU Risks, zná Stefaan Van Boxstael společnost velmi dobře. Jeho hlavním úkolem bude dále prohloubit spolupráci mezi českou a belgickou entitou a pomoci s posilováním pozice Credendo na trzích Evropské Unie.

Tisková zpráva: Credendo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.