Středa 27. května. Svátek má Valdemar.

Novým předsedou představenstva Golden Gate CZ je Libor Brůna

Praha – Novým předsedou představenstva největšího tuzemského obchodníka s investičními drahými kovy Golden Gate CZ se stal generální ředitel společnosti Libor Brůna (37). Ve funkci nahradil svého bratra Vladimíra Brůnu (40), který v čele čtyřčlenného představenstva stál od roku 2015.

Libor Brůna v Golden Gate působí od června 2017. Před tím byl sedm let finančním ředitelem logistické společnosti Raben Group pro český, slovenský a maďarský trh. Je absolventem VŠE a svou profesní kariéru začal v roce 2005 v poradenské firmě PwC. V letech 2010 a 2011 byl manažerem finančního plánování a analýz v CME.

Golden Gate CZ vznikla v roce 2011 a v současnosti je lídrem českého trhu s investičním zlatem a stříbrem. Jejím cílem je zpřístupnit investice do drahých kovů i drobným střadatelům.

Loni prodala  1221 kg investičního zlata, 17,2 tuny stříbra a 25 kg platiny za celkem 1,6 miliardy Kč. Celková výše cílových částek spoření uzavřených klienty už přesáhla 18,3 miliard Kč. Majoritním vlastníkem Golden Gate CZ je skupina Miton.

Golden Gate CZ má pobočky v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Písku, Mladé Boleslavi, Kolíně, Chomutově, Teplicích, České Kamenici, Ústí nad Orlicí, Jihlavě, Táboře, Sedlčanech, Otrokovicích a na Slovensku v Bratislavě.

Klientům nabízí širokou škálu spořicích programů již od 500 Kč měsíčně, včetně spoření na důchod, spoření pro děti a spoření k zajištění hypotečního úvěru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.