Pondělí 28. září. Svátek má Václav.

Novým personálním ředitelem Raiffeisenbank je Filip Šanda

Banky Raiffeisenbank 01.03.2012 | 14:22 0 Komentářů

Novým personálním ředitelem Raiffeisenbank je od 1. března Filip Šanda (33). V pozici HR ředitele vystřídá Markétu Main, která v bance působila od 2006 a nyní se personalistice bude věnovat v jiné pozici mimo banku.

Filip Šanda působí v Raiffeisenbank od roku 2006, kde postupně prošel několik pozic v personálním oddělení banky, poslední dva roky pracoval jako Head of HR Business Partners a poslední rok jako zástupce HR ředitele. Před nástupem do Raiffeisenbank pracoval Filip Šanda mimo jiné jako vedoucí divize HR, Legal & Administration ve společnosti Grafton Recruitment nebo v oblasti obchodování na devizových trzích.

Raiffeisenbank se díky své dynamice a díky lidem, kteří zde pracují, stala jednou z klienty nejlépe hodnocených bank na trhu. Mým cílem je vytvářet v Raiffeisenbank prostředí a HR procesy, které jí umožní zařadit se i mezi nejlépe hodnocené zaměstnavatele. Společně s celým HR týmem budeme podporovat hodnoty a kulturu, kde všichni zaměstnanci uvidí za každým svým rozhodnutím spokojeného klienta a zároveň každý manažer spokojené a motivované zaměstnance,“ uvedl Filip Šanda při svém nástupu.

Ve svém volném čase se Filip Šanda věnuje cestování, mezi jeho koníčky patří také hory v jakémkoliv ročním období.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.