Čtvrtek 23. září. Svátek má Berta.

Novým členem vedení Air Bank a ředitelem divize Péče o klienta se stal Robert Štefl, její původní šéf Lukáš Müller povede nově vzniklou divizi

Banky 01.02.2017 | 10:06 0 Komentářů

Novým členem nejvyššího vedení Air Bank a ředitelem divize Péče o klienta se stal 1. února 2017 Robert Štefl. Dosavadní šéf této divize Lukáš Müller ve vedení Air Bank zůstává dál a povede nově vzniklou divizi Řízení změn a spokojenosti zákazníků. 

Robert Štefl (42) bude mít jako ředitel divize Péče o klienta na starosti například oddělení správy klientských účtů, platebních služeb nebo provozu a správy budov. Ve své roli se chce zaměřit především na celkové zlepšení a zrychlení procesů tak, aby banka byla dobře připravena na rostoucí počet klientů. 

Robert Štefl se oblasti financí věnuje už sedmnáct let a v Air Bank pracuje už od jejího vzniku. Jako šéf oddělení rozvoje bankovních služeb se podepsal pod většinu služeb banky. Zároveň působil jako člen dozorčí rady. Před příchodem do Air Bank sbíral zkušenosti i v zahraničí. Na Ukrajině například řídil retailovou a korporátní prodejní síť Home Credit Bank. Robert vystudoval Vysokou školu finanční a správní. Je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase se věnuje hlavně rodině, a když zbyde čas, tak i lyžím a kolu.

Lukáš Müller (43) je s Air Bank spjatý, jak sám říká, už od jejího „pravěku“ a patří mezi klíčové lidi, kteří koncept banky vytvářeli. Jako ředitel Péče o klienta se mimo jiné podílel na vybudování kontaktního centra. Od 1. února bude Lukáš Müller v Air Bank šéfovat nově vzniklé divizi Řízení změn a spokojenosti zákazníků.

Ve své nové roli bude Lukáš Müller zodpovědný za systematické sledování a zlepšování zkušenosti zákazníků se službami banky a také za rychlou a efektivní realizaci změn a inovací. Lukáš vystudoval Fakultu informatiky na Vysoké škole ekonomické v Praze. Ve volném čase ho baví potápění, snowboard nebo kitesurfing. S manželkou, dcerou a synem žije v Brně.

Tisková zpráva Air Bank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.