CZK/€ 24.710 -0,12%

CZK/$ 23.709 -0,49%

CZK/£ 29.056 -0,03%

CZK/CHF 23.580 -1,03%

12. 06. 2012

0 komentářů

Subjekty:

NOVÝM ČLENEM PŘEDSTAVENSTVA RAIFFEISENBANK SE STAL ROLAND VON FRANKENBERG

 


 

Roland von Frankenberg (55) přináší do banky více než 20letou zkušenost z působení v oblasti technologií a IT. Ve funkci nahradil Martina Koloucha, který bude působit na nové pozici v rámci skupiny Raiffeisen.

V minulosti Roland von Frankenberg působil na různých řídících pozicích mj. v Deutsche Telekom či IBM, pro které pracoval na vysokých manažerských postech v různých částech světa. Posledních deset let se věnoval poradenství  v oblasti telekomunikací a IT, se skupinou Raiffeisen již spolupracoval v posledních dvou letech.

„Do Raiffeisenbank přicházím se dvěma hlavními prioritami. Tou první je rozvoj IT a lidí v něm tak, aby mohli dále rozvíjet kvalitu služeb pro interní i externí zákazníky. Druhou je úspěšně dokončení zavádění nového bankovního systému,“ uvedl. Roland von Frankenberg je držitelem titulu PhD v oboru experimentální částicové fyziky, mluví čtyřmi světovými jazyky.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Opona - divadlo

Tajemství likvidity a dluh skrytý za oponou

K tomu, aby soukromá banka poskytla úvěr, potřebuje likviditu. Tu může získat od banky centrální – která jí může „vytisknout“ neomezeně mnoho.

Text: Radovan Novotný

04. 01. 2019

Tomas Rosa, kryptoanalytik Raiffeisenbank

Tomáš Rosa: V bance držíme krok s hackery

Jednu z důležitých funkcí k ochraně bankovních produktů drží kryptografie. Čím se zabývá a jakou roli v bankovním světě má? Odpovídá Tomáš Rosa, kryptolog Raiffeisenbank.

Text: Petr Zámečník

04. 10. 2018


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.