Čtvrtek 24. června. Svátek má Jan.

Nový program MetLife: Snoopy navštíví nemocné děti po celé republice

Při léčbě nemoci či úrazu má velký význam pozitivní psychické rozpoložení. MetLife proto pro své klienty a jejich potomky připravil speciální program, do kterého bude zapojen maskot pojišťovny, pejsek Snoopy. Od dubna až do konce letošního roku bude Snoopy jezdit po regionech a vozit nemocným dětem dobrou náladu až domů.

Nový program s názvem „Snoopyho chlupatá terapie“ je určen pro všechny klienty pojišťovny MetLife, jejichž ratolesti se doma léčí s nemocí či úrazem. Přihlašování do programu bude probíhat přes speciální microsite www.chlupataterapie.cz. Každý měsíc bude náhodně vybráno několik dětí, které Snoopy přijede potěšit a obdarovat. „Děti po celém světě Snoopyho milují, a proto věříme, že tato akce bude mít úspěch a pomůže malým marodům k rychlejšímu uzdravení,“ říká Iva Musilová, marketingová ředitelka pojišťovny MetLife.

Poprvé Snoopy vyjede v průběhu dubna a do konce roku 2016 projede celou Českou republiku. Plán Snoopyho cesty po regionech bude postupně zveřejněn na microsite programu. Jako první se na něj mohou těšit nemocné děti v Liberci a v Mladé Boleslavi. Přihlásit své potomky může každý klient pojišťovny MetLife, program není vázán na žádný konkrétní pojistný produkt. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.