Neděle 18. dubna. Svátek má Valérie.

Novou šéfkou marketingu a vývoje produktů NN ČR i SR se stane Kateřina Štěrbová

Pojištění 30.03.2015 | 12:12 0 Komentářů

Kateřina Štěrbová, která od roku 2011 působila jako obchodní ředitelka NN pro bankopojištění a později také pro firemní klienty a makléřský kanál, se od 1. dubna stane členkou představenstva a novou ředitelkou marketingu a produktového vývoje NN ČR i SR. 

„Kateřina opakovaně prokázala, že je schopnou manažerkou, která si poradí i s velmi náročnými úkoly. Mám opravdu velkou radost, že naši nabídku přijala. NN zná velmi dobře, a to včetně jejích procesů, perfektně rozumí potřebám obchodu a zároveň má kreativní a strategické myšlení, což jsou předpoklady pro úspěšnou spolupráci,“ uvedla generální ředitelka NN Renata Mrázová.

Ve své nové pozici bude Kateřina Štěrbová zodpovídat za strategický markeging, vývoj nových a řízení stávajících produktů životního pojištění, penze v ČR, business inteligence a on-line prezentaci NN. „Mým největším úkolem v nové pozici bude především posílení strategického marketingu směrem k proklientsky orientované NN a ještě větší propojení produktového vývoje s potřebami klientů,“ komentuje svůj nástup Kateřina Štěrbová.

Zdroj: Tisková zpráva NN 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.