Středa 27. ledna. Svátek má Ingrid.

Novou mluvčí Air Bank je Jana Karasová. Komjati vede tým Komunikace s veřejností a zaměstnanci

Banky 08.01.2018 | 10:46 0 Komentářů

Tiskovou mluvčí Air Bank je od ledna nově Jana Karasová, která v bance působila dva roky jako zástupce mluvčího. Vladimír Komjati, který za banku mluvil více než pět let, v Air Bank vede nově vytvořený tým Komunikace s veřejností a zaměstnanci.

Jana Karasová (32) do Air Bank nastoupila na začátku roku 2016 jako senior PR specialistka. Zároveň zastupovala tiskového mluvčího banky a od ledna tuto funkci zastává v plném rozsahu. Jana má osm let zkušeností s externí komunikací, před svým příchodem do banky pracovala například v tiskovém oddělení České televize nebo jako PR konzultantka v agentuře Temper Communication.

Jana vystudovala Podnikohospodářskou fakultu Vysoké školy ekonomické, obory podniková ekonomika a management a komerční komunikace. Je také finalistkou mezinárodní studentské kreativní soutěže AD Venture. Ve volném čase nejraději cestuje po Čechách i do zahraničí. Mimo to se zajímá o víno a gastronomii a amatérsky tančí latinu.

Vladimír Komjati (37) začínal v Air Bank před pěti lety jako tiskový mluvčí. Postupně převzal odpovědnost i za komunikaci na sociálních sítích a interní komunikaci Air Bank, a od loňského roku tak vede celý tým Komunikace s veřejností a zaměstnanci. Vláďa do Air Bank přišel z české pobočky Microsoftu, předtím působil v agenturách EMC a Madison Public Affairs. V oboru se pohybuje 13 let.

Vláďa absolvoval VŠE v Praze se specializací na podnikovou ekonomiku, management a marketing. Ve volném čase se nejradši věnuje rodině a svým dvěma dětem. Také rád vaří, cestuje a jeho velkým koníčkem je i fotografování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.