Pondělí 19. dubna. Svátek má Rostislav.

Nové životní pojištění FairLife odměňuje zdravý životní styl

Pojištění 24.09.2014 | 15:46 0 Komentářů

MetLife pojišťovna uvedla na trh nové investiční životní pojištění FairLife pro 1 dospělého a až 5 dětí. Je určené všem, ale odměňuje lidi se zdravým životním stylem a méně rizikovým povoláním. Je vysoce flexibilní. Pomáhá zajistit proti těm nejzávažnějším rizikům, například díky připojištění trvalých následků úrazu s progresí 850 %, a dále umožňuje rozšířit pojistnou ochranu dospělého až o 20 připojištění a individuálně nastavit pojistnou ochranu dětí. Díky širokým možnostem nastavení je vhodné jak pro „singles“, tak pro zadané s rodinou a lidi mající hypotéku, vzhledem k daňovému zvýhodnění a možnosti příspěvku zaměstnavatele se vyplatí i zaměstnancům.

Životní pojištění FairLife poskytuje mnoho bonusů a zvýhodnění. „Klient má zajištěné předběžné krytí v době zpracování návrhu pojistné smlouvy. Také odměňujeme věrnost a postupně vracíme všechny administrativní poplatky. U vybraných krytí nabízíme bonus za bezeškodní průběh. A rodiče určitě ocení možnost využít Asistenční služby zdarma pro každé pojištěné dítě a dvojnásobné plnění dětem, pokud k úrazu dojde o prázdninách,“ říká Martin Švec, ředitel produktového oddělení MetLife pojišťovny, a dodává: „Co se týče investiční strategie, tak klient může pro alokaci pojistného zvolit buď individuální nastavení, nebo jednu ze strategií životního cyklu.“

Název nového produktu MetLife pojišťovny je odvozen od životního stylu lidí, kterým nabízí výrazné slevy. Klienti s nemanuálním zaměstnáním, kterých je více než 70 včetně úředníků, lékařů nebo učitelů, pojišťovna poskytne až 15% slevu. „Až 20% slevu mohou získat nekuřáci, tedy klienti, kteří nejsou a v posledních 3 letech nebyli konzumenti nikotinu. Zvýhodňujeme také osoby absolvující pravidelné preventivní prohlídky u praktického lékaře nebo u gynekologa a urologa,“ upřesňuje Martin Švec. Výše slevy je vedle životního stylu závislá i na věku klienta a typu zvoleného krytí.

Investiční životní pojištění FairLife lze využít k zajištění potřeb ve stáří, na zajištění hypotéky nebo rodiny pro případ nepříznivé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.