Úterý 26. ledna. Svátek má Zora.

Nové verze smartbankingu ČSOB a Poštovní spořitelny nabízejí produkty z celé bankopojišťovací skupiny

Banky ČSOB 21.11.2017 | 13:57 0 Komentářů

Nová verze aplikace ČSOB a Era smartbanking v rámci konceptu bankopojištění nově klientům přináší možnost zobrazení vybraných produktů ze skupiny ČSOB. Nyní tak na jednom místě naleznou aktuální stav životního pojištění, hypotéky, penzijního spoření, cenných papírů a dalších bankovních služeb. Mobilní aplikace smartbanking má již více než 700 tisíc stažení, dostupná je na všech chytrých zařízeních včetně hodinek a je ke stažení na AppStore, Google Play i Windows Store.

Aktualizace nesoucí označení 2.9.2 s sebou přináší převratné změny. Uživatelé aplikací ČSOB a Era smartbanking si budou moci užít několika novinek, přičemž mezi ty největší patří například zobrazení vybraných produktů ze skupiny ČSOB pod novou položkou v hlavním menu nazvanou Moje produkty.

„Majitelé chytrých telefonů iPhone X se navíc dočkají v listopadu i nové možnosti přihlášení do aplikace pomocí inovativní funkce Face ID, která funguje na principu biometrické identifikace uživatele pomocí obličeje,“ říká Marek Ditz, vrchní ředitel a člen představenstva zodpovědný za oblast Inovací a Transformace.

Další novinkou je pak přepracovaná správa vzorů plateb a příjemců, která nyní více připomíná telefonní adresář kontaktů. Příjemce je možné zakládat i mazat a pro vyšší přehlednost jim navíc přiřazovat tematické piktogramy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.