CZK/€ 24.740 -0,75%

CZK/$ 23.825 -0,54%

CZK/£ 29.064 -0,56%

CZK/CHF 23.823 -0,84%

22. 02. 2022

0 komentářů

Nové pojištění pro malé a střední podnikatele. Allianz představila produkt Moje Firma

 

Každého podnikatele ohrožuje více rizik než běžného občana a i jedna nepříjemná událost mu dokáže způsobit mnoho problémů. Proto Allianz představila produkt Moje Firma, který je ideální pro malé a střední podnikatele, kteří chtějí chránit svůj movitý i nemovitý majetek. Varianty produktu jsou poskládány do čtyř přehledných balíčků, od základního až po ten s maximální ochranou. 

„Produkt Moje Firma chrání klienty při provozování jejich podnikatelské činnosti, a zároveň je zabezpečí proti nejrůznějším negativním vlivům, jako jsou například živelní pohromy, havárie, úmyslná poškození nebo krádeže. Je vhodný pro ty, kteří se chtějí pojistit pro případ, kdy by způsobili škodu nebo nemajetkovou újmu někomu jinému a vznikla by jim povinnost tuto škodu nebo nemajetkovou újmu nahradit,“ vysvětluje manažerka korporátního a podnikatelského pojištění Allianz pojišťovny Jana Svatošová.

Klient si jednoduše vybere jednu ze čtyř variant balíčků podle svých potřeb a na jedné pojistné smlouvě si může pojistit: budovu, movité věci, odpovědnost i asistenční služby.

„Základní balíček Komfort je vhodný pro ty, kterým stačí ochrana proti přírodním živlům a odpovědnost. VariantaPlus se hodí, pokud chce mít podnikatel majetek lépe chráněný proti náhodným jevům, které většinou nezpůsobují lidé. Extra poskytuje širokou ochranu majetku a odpovědnosti, včetně pojištění proti krádeži či vandalismu. Max zaručí komplexní ochranu včetně pojištění proti rozbití strojů a elektroniky, odpovědnosti za škody na životním prostředí a obnovu dat,“ doplňuje Svatošová.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Životní pojištění v hledáčku organizovaných podvodníků

Pojistných podvodů rok od roku přibývá. Největší počet podvodů je tradičně zaměřeno na pojištění motorových vozidel. Vynalézavost podvodníků ale nezná mezí a proto se v poslední době stále více setkáváme s podvody v úrazovém a životním pojištění. Podvádějí klienti, poradci, lékaři i rehabilitační pracovníci. Rozšiřovat se začaly i organizované pojistné podvody. 

Text: Jana Zámečníková

19. 01. 2016

Spoluúčast na havarijním pojištění si dobře spočítejte. Škoda vás může vyjít draho

Ke každému vozidlu je dobré mít i havarijní pojištění. Jak se ale orientovat v pojistkách a jaký vliv na naše rozhodnutí bude mít spoluúčast při sjednané smlouvě? Spoluúčast na škodní události je dvojsečným nástrojem pro mnoho pojišťoven. Na jednu stranu tu máme podstatně levnější havarijní pojištění, na straně druhé ale leží nemožnost hlášení drobné škody.

Text: Jan Lukeš

27. 08. 2015