Čtvrtek 28. ledna. Svátek má Otýlie.

Nová pobočka ČSOB v Plzni se pyšní úsporností a láká kavárnou

Banky ČSOB 27.11.2017 | 11:39 0 Komentářů

Pobočka ČSOB v Americké ulici se po několikaměsíční kompletní rekonstrukci opět otevírá klientům. Budova je nyní mnohem šetrnější k životnímu prostředí a má přívětivější interiér, kterému dominuje kavárna pro posezení přímo ve vstupní hale. Pro představení výjimečné budovy, včetně obvykle nepřístupného trezoru, uspořádala ČSOB Den otevřených dveří s programem pro laickou i odbornou veřejnost.  

„Budova rekonstrukcí výrazně snížila svoji uhlíkovou stopu. Veškeré osvětlení bylo vyměněno za úsporné ledkové. Nové jsou i výtahy nebo vzduchotechnika. Instalací vnějších žaluzií se lépe reguluje vnitřní teplota a dochází k výrazným úsporám nejen za topení, ale i za dochlazování v letních měsících. Zároveň byla použita izolační skla,“ uvedla ke změnám ředitelka pobočky Štěpánka Pánková.

Svět moderních technologií se pomalu stává nedílnou součástí našich běžných činností nejen při nakládání s financemi, ale i v domácnosti. I o tom se mohli přesvědčit účastníci Dne otevřených dveří, kterým ČSOB poprvé představila chystanou aplikaci NaDoma, jež je průnikem bankovního světa do internetu věcí. Díky ní je např. možné si přes aplikaci v mobilu objednat a zaplatit kávu nebo zkontrolovat obsah ledničky.

Program Dne otevřených dveří dále zahrnoval například kolo štěstí pro nejmenší, kuchařskou show v prostředí chytré domácnosti, investiční seminář, originální ledovou exhibici na prostranství před pobočkou a také stánek pracovních příležitostí.

V plzeňské pobočce ČSOB najdou klienti kromě retailové části s Premium bankovnictvím i další finanční služby, jako Privátní banku, Korporátní pobočky, Firemní bankovnictví i ČSOB Leasing a pobočka je také s asistovaným místem výkonu veřejné správy Czech Point.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.