CZK/€ 24.740 -0,75%

CZK/$ 23.825 -0,54%

CZK/£ 29.064 -0,56%

CZK/CHF 23.823 -0,84%

04. 06. 2012

0 komentářů

Subjekty:

NOVÁ EASY KREDITNÍ KARTA OD RAIFFEISENBANK: NULOVÉ POPLATKY, JEDNODUCHOST A SLEVOVÝ PROGRAM

 


 

Raiffeisenbank tento týden spouští prodej nové kreditní karty pod názvem Easy. „Touto kartou chceme oslovit především ty klienty, kteří hledají základní kreditní kartu se slevovým programem a nechtějí přitom platit žádné poplatky za vedení karty,“ uvedla manažerka platebních karet Raiffeisenbank Romana Lantorová.

Easy kartu získají klienti zdarma, neplatí žádné poplatky za vydání ani vedení karty. Karta nabízí bezúročné období 45 dnů a maximální úvěrový rámec 100 tisíc korun. Úroková sazba po uplynutí bezúročného období je stanovena na 2,09 % měsíčně. Ke kartě je připojen slevový program Sphere, který nabízí slevy u 9000 obchodů v ČR a na Slovensku.

„Novinkou je i nabídka okamžitého schválení startovacího limitu do 10 tisíc korun, pro které není dokládat příjem klienta. Easy karta tak slouží jako základní kreditní karta pro ty klienty, kteří s ní doposud nemají žádnou zkušenost a chtějí kreditní kartu zdarma a jednoduše vyzkoušet,“ dodala Romana Lantorová.

Banka na červen připravila výraznější obměnu svých kreditních karet. Kromě nové Easy karty chystá Raiffeisenbank i kreditní kartu z opačného konce své produktové nabídky, v nejbližších týdnech představí ojedinělou prestižní kartu určenou výhradně pro klienty svého privátního bankovnictví. Naopak ukončen bude prodej kreditních karet Visa Classic, Visa Extra a Animal Life. Tyto karty nebude možné nově sjednat, budou platné pouze pro jejich stávající držitele.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Síť korupce ve švýcarské bance?

Mezinárodní novinářské seskupení se zaměřilo na klienty významné švýcarské banky, někteří z nich podle více než rok probíhající analýzy úniku dat na finanční instituci nehází zrovna dobré světlo. Jejich peníze totiž mohly pocházet z nelegální činnosti.

Text: Karel Pučelík

Foto: Zdroj: Pixabay.com

02. 03. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.