CZK/€ 23.680 +0,08%

CZK/$ 22.037 +1,31%

CZK/£ 26.918 +0,71%

CZK/CHF 23.982 +1,03%

26. 07. 2018

0 komentářů

Subjekty:

NN nabízí nový způsob investování. Start Invest se přizpů-sobí rytmu a potřebám života

 

Peníze na spořicím účtu v bance nebo doma v kasičce kvůli inflaci dále ztrácejí svou hodnotu. Ať už si chcete chytře našetřit na nové bydlení, na dovolenou snů v penzi anebo jednoduše spokojené stáří s vnoučaty, vyplatí se svěřit investice odborníkům. NN pojišťovna a penzijní společnost proto ve spolupráci s největším evropským správcem investic Amundi nabízí nový produkt Start Invest, který se umí přizpůsobit životnímu cyklu klientů a naplno využívá potenciál pravidelného dlouhodobého investování. Začít chytře investovat je možné už od 500 Kč za měsíc.

Loading 

„Start Invest je jedinečným programem životního cyklu, jehož dynamika a potenciál roste s časem a také díky výběru renomovaných investičních správců. Navíc nemusíte čekat na nejvhodnější okamžik, ale investujete pravidelně a v klidu, bez ohledu na to, zda finanční trhy právě rostou, či klesají,“ vysvětluje výhody nového způsobu investování Milan Tomášek, manažer investic a penzijních produktů NN pojišťovny a penzijní společnosti.

Obvykle se klient při pravidelném investování musí hned v úvodu rozhodnout, jak dynamicky chce investovat po celou dobu pravidelného spoření. Start Invest ale umožňuje díky aktivnímu řízení navrženému světovými specialisty na investice efektivnější přístup k dlouhodobému investování. „Nový produkt v nabídce NN sám přizpůsobuje poměr akcií a dluhopisů v závislosti na době, po kterou klient investuje. Výsledkem je, že produkt se přizpůsobuje na míru každého životního cyklu,“ přibližuje Milan Tomášek.

Pro dosažení vyššího zhodnocení jsou strategie Start Invest nastaveny tak, že se na začátku investičního období více investuje do akcií, které jsou schopny nabídnout nejvyšší potenciál zhodnocení. Zároveň ale není důvod k obavám ze špatného načasování výběru financí, protože 8 let před koncem individuálně nastaveného investičního horizontu, se podíl akcií automaticky začne snižovat. Klientům je tak zajištěna vyšší ochrana jejich investic.

Většina lidí také ocení, že Start Invest funguje zcela online bez nutnosti zdlouhavého papírování a jeho nastavení lze flexibilně měnit. Klienti tak mohou kdykoliv upravit výši svých měsíčních příspěvků. Bez závazků je také možné prostředky v případě nutnosti kdykoliv vybrat,“ dodává Milan Tomášek.

REKLAMA

 

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Mít či nemít „penzijko”? A pokud ano, tak to „staré“, nebo to „nové“?

Stále častěji se v mediálním prostoru objevují zprávy o nutnosti důchodové reformy. Nevíme, kdy přijde, ale nutnost změny penzijního systému je zřejmá. Selským rozumem pak můžeme dojít k závěru, že změna, která bude mít efekt na důchodový systém, musí řešit buďto prodloužení věku odchodu do důchodu nebo […]

Text: Redakce

Foto: Fincentrum & Swiss Life Select

24. 03. 2023

Analýza: Která ze světových platebních společností má zářivější budoucnost?

Často si člověk při vytváření akciové analýzy pokládá řečnickou otázku, zda je existence dané společnosti pro naši populaci podstatná a klíčová. Takového dojmu často nabudeme u firem, které se zabývají výrobou elektřiny, těžbou ropy či například vývojem léků. Může to znít překvapivě, ale své místo v této […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

23. 03. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *