Sobota 18. září. Svátek má Kryštof.

Niels Jørgensen přichází do Saxo Bank na novou pozici Chief SaxoExperience Officer

Banky Saxo Bank 15.04.2019 | 17:48 0 Komentářů

Dánská investiční banka Saxo Bank hlásí novou posilu ve svých řadách. Od 15. srpna 2019 nastupuje do Saxo Bank Niels Jørgensen na nově vytvořenou pozici Chief SaxoExperience Officer, ze které se bude zaměřovat na klientskou spokojenost. Vedle toho bude Jørgensen v Saxo Bank také nejvyšším šéfem marketingu a komunikace a bude členem nejvyššího vedení. Jeho přímým nadřízeným bude Kim Fournais, generální ředitel a zakladatel Saxo Bank. Před tím pracoval Jørgensen v IO Interactive či v LEGO Group.

Neustálá podpora SaxoExperience mezi klienty ve všech oblastech je strategickou prioritou Saxo Bank. Jde o stále významnější oblast nejen v oboru investic a obchodování, ale i na širší úrovni digitálních služeb, které firma nabízí. Jsem proto velmi rád, že se Niels stane součástí našeho týmu. Budoucí úspěch Saxo Bank je definován našimi schopnostmi poskytovat klientům nejlepší SaxoExperience při nejnižších možných nákladech. S tím, jak se otevíráme širšímu trhu, získáváme rekordní počty nových klientů a vytváříme strategická partnerství, jako například s Banca Generali,“ řekl Kim Fournais.

Posledních 17 let se Niels ve své kariéře zaměřoval na digitální byznys a komerci, nejprve jako CFO a CEO v herní společnosti IO Interactive. Od roku 2013 pracoval jako viceprezident pro digitální byznys a ekosystém v LEGO Group. Poté zastával funkci viceprezidenta a generálního ředitele LEGO Francie, která ve své působnosti zahrnuje také Iberský poloostrov se sídlem v Paříži. Niels je absolventem práv na Kodaňské univerzitě.

Finanční sektor prochází obrovskými změnami a v ostatních oborech vidíme, že vítězem se stává ten, kdo má klienty na prvním místě. Tyto změny mě opravdu fascinují a těším se, že budu součástí Saxo Bank na její cestě poskytovat klientům špičkové služby. Na rozdíl od mnoha jiných bank má výhodu skvělé technologické základny, která může klientům pomoci při rozhodování o tom, kam investovat peníze a za velmi příznivé ceny. Vynikající technologický základ potvrzují i partnerství Saxo Bank s dalšími bankami, které tuto technologii dále zprostředkovávají svým klientům skrze licence. Současně má Saxo Bank skutečně výborné zaměstnance, kteří na mě udělali velký dojem,“ uzavírá Niels Jørgensen.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.