Úterý 26. ledna. Svátek má Zora.

NEW AGE FUND se otevírá investorům

Investice 19.12.2017 | 08:37 0 Komentářů

Společnost STARTEEPO spouští investiční fond STARTEEPO Invest s podfondem NEW AGE FUND. Ten je zaměřený na investice do nových technologií, na společenské trendy a udržitelný rozvoj.

Investiční strategie vychází ze zkušeností správní rady fondu, kterou tvoří ekonom František Bostl a asset manager Jiří Pospíšil. Ve fondu se tak potkává jeden z nejcitovanějších a nejuznávanějších českých ekonomů s portfolio manažerem, který za posledních 20 let řídil portfolia za více než 40 miliard korun pro největší banky v ČR.

„Chtěli jsme vytvořit fond, který podpoří myšlenku společensky odpovědného investování. Fond bude zároveň reflektovat současné i budoucí změny v technologiích, lidské společnosti i v životním prostředí. Cílem je nabídnout českým investorům kvalitní produkt, ale také upozornit na morální rizika, kterých si při investicích mnozí nejsou vědomi. Doufáme, že tak přispějeme ke zlepšení investičního prostředí v ČR,“ uvedl předseda správní rady František Bostl.

Projekt vznikl ve spolupráci s finanční skupinou Conseq, která tu je nejen v roli administrátora fondu, ale je také jeho výhradním distributorem. „Vítáme, že na fondu můžeme spolupracovat a zprostředkovat investici do něj klientům a poradcům. Investice do nových technologií s důrazem na společensky odpovědné investice je kombinací, která může  oslovit širokou škálu kvalifikovaných investorů,“ uvádí Lukáš Vácha, obchodní ředitel pro institucionální a privátní klientelu a člen představenstva Conseq Investment Management.

Upisovací období bude probíhat od 15. 12. 2017 do 15. 3. 2018.

NEW AGE FUND je podfondem STARTEEPO Invest patřící mezi projekty společnosti STARTEEPO, s.r.o. Více informací o fondu a informační brožuru naleznete na webu www.newage-fund.com.

Tisková zpráva: New Age Fund

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.