Neděle 18. dubna. Svátek má Valérie.

NetBrokers Holding vstupuje do společnosti Superpoistenie s.r.o.

Pojištění 18.09.2015 | 09:16 0 Komentářů

Skupina NetBrokers Holding a.s. vstupuje do společnosti Superpoistenie s.r.o., která na Slovensku provozuje online srovnávač pojištění Superpoistenie.sk. NetBrokers Holding, který 100% vlastní také největší srovnávač pojištění v České republice – ePojisteni.cz, se jako většinový vlastník Superpoistenie.sk, stává dominantním hráčem na poli online pojištění i na Slovensku. (Tisková zpráva: ePojištění.cz)

Superpoistenie.sk je jedním z nejstarších srovnávačů pojištění a prvním srovnavačem, ktrerý na Slovensku zavedl uzavření pojistné smlouvy online, bez potřeby podepisování „papírové smlouvy“. Vznikl v roce 2007 a dnes je největším srovnávačem s kompletní nabídkou pojistných produktů povinného ručení. Mimo to nabízí i havarijní pojištění, cestovní pojištění a další pojistné produkty. Superpoistenie svým uživatelům dodalo již přes 2,000,000 srovnání pojištění a uzavřelo přes 150,000 pojistných smluv.

NetBrokers Holding na slovenském trhu provozuje od letošního roku již srovnávač mobilních tarifů Tarifomat.sk s ambicí stát se v krátké době dominantním nástrojem slovenských uživatelů při výběru telekomunikačních služeb. Akvizice Superpoistenie.sk umožní rozšířit portfolio služeb, které NetBrokers Holding poskytuje na Slovensku, na podobnou úroveň jako má v České republice. Management Superpoistenie se nemění, v čele dále zůstávají dosavadní jednatelé Marek Dudáš a Viktor Habura.

„Slovenský trh vnímáme jako logické místo pro expanzi NetBroker Holding a oblast online prodeje pojištění je ta, kde máme nejhlubší know how. Věříme, že během velmi krátké doby budeme schopni obohatit nabídku produktů a zejména úrovně služeb a ukážeme statisícům slovenských uživatelů, že Superpoistenie.sk je nejlepší místo pro výběr a nákup kvalitního pojištění poskytujícím zároveň nadstandardní servis“ uvedl Dušan Šenkypl, CEO NetBrokers Holding.

„Superpoistenie.sk si za 8 let působení na trhu vybudovalo velmi silnou pozici a získalo oprávněně pověst velmi kvalitní značky. Spolupráce s NetBrokers Holding a zejména ePojisteni.cz je pro nás další výzva a naším cílem je posunout Superpoisteni.sk na podobnou pozici a velikost, jako má ePojisteni.cz v České republice,“ říká Marek Dudáš, jednatel Superpoistenie. „Zázemí finančně a personálně silného investora nám umožní výrazně více zviditelnit Superpoistenie a zásadně navýšit počet obsluhovaných klientů“, dodává Viktor Habura, druhý jednatel společnosti. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.