Středa 20. ledna. Svátek má Ilona.

Nejlepší účty a internetové bankovnictví: Fio banka ovládla předávání Zlaté koruny 2017

Banky Fio banka 09.06.2017 | 09:52 0 Komentářů

Fio banka získala 7 ocenění v prestižní soutěži Zlatá koruna 2017, z toho pět prvních míst. Vítězství slaví mimo jiné její osobní účet, podnikatelský účet nebo aplikace Internetbanking. Česká Fio banka získala nejvíc cen ze všech hodnocených bank.

Pět Zlatých, jedna Stříbrná a jedna Bronzová koruna, to je bilance Fio banky v soutěži bankovních produktů Zlatá koruna 2017. Mezi ty, které odborná porota ocenila nejvyšší cenou, patří její osobní účet, podnikatelský účet, aplikace Internetbanking, úvěr pro podnikatele nebo aplikace e-Broker pro investování na burze. Účty přitom kralují ve svých kategoriích již sedm let v řadě a patří tak mezi rekordmany soutěže. Kromě pěti prvních míst obsadila Fio banka ještě druhou příčku mezi platebními kartami a třetí místo mezi on-line aplikacemi za Smartbanking.

V letošním roce se soutěže zúčastnilo 72 bank a pojišťoven z celé České republiky a odborníci sdružení ve Finanční akademii hodnotili celkem 182 produktů.

„Sedm let po sobě zůstávají naše účty na nejvyšší příčce v prestižním hodnocení Zlatá koruna, což nás nesmírně těší. Kromě toho Finanční akademie ocenila i naše další produkty. Je to pro nás signál, že naše dlouhodobá strategie nabízet běžné bankovní služby bez poplatků nevyznívá naprázdno. Děkujeme všem, kteří nás podpořili, a samozřejmě děkujeme všem našim klientům, bez kterých bychom nebyli tam, kde jsme,“ komentuje sedm cen pro Fio banku její tiskový mluvčí Ján Franek.

 

Ocenění Fio banky v soutěži Zlatá koruna 2017
Kategorie   Produkt
Účty 1. osobní účet
Podnikatelské účty 1. podnikatelský účet
Podnikatelské úvěry 1. podnikatelský úvěr
Obchodování s CP 1. e-Broker
On-line aplikace 1. Internetbanking
Platební karty 2. MasterCard Debit Contactless
On-line aplikace 3. Smartbanking

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.