Neděle 11. dubna. Svátek má Izabela.

Nejlepší investiční společností ve střední a východní Evropě je podle magazínu The European Investiční společnost České spořitelny

Porota odborného mezinárodního časopisu The European ocenila dlouhodobou vysokou kvalitu investičního procesu a správy aktiv Investiční společnosti České spořitelny (ISČS) a zvolila ji nejlepší investiční společností ve střední a východní Evropě pro rok 2015. The European je mezinárodně uznávaný magazín, který má 170 000 pravidelných čtenářů po celém světě, jeho hlavním partnerem a zdrojem je agentura Thomson Reuters.

„V poměrně krátké době je to už druhé ocenění od renomovaného zahraničního periodika. Vnímáme ho jako potvrzení kvality naší práce a máme z něj pochopitelně velkou radost. Zároveň je také pomyslným závazkem vůči všem našim klientům, že se i do budoucna budeme snažit mít laťku co nejvýše,“ řekl Martin Řezáč, předseda představenstva ISČS.

ISČS je členem Erste Group a v České republice nabízí své produkty prostřednictvím pobočkové sítě České spořitelny. ISČS je specialistou v oblasti správy aktiv jak pro retailovou klientelu, kde spravuje aktuálně 36 podílových fondů s objemem majetku pod správou téměř 77 mld. Kč, tak i pro privátní a institucionální klientelu, kde objem majetku pod správou již dosáhl120 mld. Kč. Součástí klientské báze jsou tak rovněž klienti Erste Private Banking a Erste Premier.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.