CZK/€ 24.350 +0,25%

CZK/$ 22.389 +0,79%

CZK/£ 28.298 +0,62%

CZK/CHF 25.551 +0,56%

05. 01. 2012

0 komentářů

NATLAND Group: ředitelem divize finančních služeb se stává Jan Velička

 


 

 „V pozici ředitele finančních služeb je odpovědný za sestavení strategie poskytování financování na úrovni korporátních klientů, rozvoj vztahů s partnery na straně bank a finančních institucí, poskytování financování na skupinové projekty,“ říká Tomáš Raška, Managing Partner NATLAND Group. „Vedle toho je členem týmu zodpovědného za přípravu skupiny NATLAND Group na alternativní způsoby financování rozvoje, jako jsou dluhopisové programy, kombinace fondů a emise podílových fondů.“

Jan Velička absolvoval Ekonomickou fakultu Vysoké školy báňské Technické univerzity Ostrava, obor Podniková ekonomika a management. Před nástupem na pozici ředitele finančních služeb se v investiční skupině NATLAND Group od roku 2007 zabýval především řízením majetkových účastí a akvizic. Mezi jeho koníčky patří především sport, automobily a kvalitní literatura.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

3D printing – technologie pro obyčejný den

Rozpor mezi rostoucí individualizací požadavků zákazníků a úsporou nákladů při masové výrobě patří mezi zajímavé finanční výzvy dnešního podnikání. Na pomoc přicházejí revoluční technologické inovace aplikované pro obyčejný den.

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

28. 11. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *