Čtvrtek 24. září. Svátek má Jaromír.

Na přihlášení do dalšího běhu StarCube zbývá měsíc

Investice 10.07.2012 | 15:16 0 Komentářů

Máte projekt, který chcete rozjet? Nebo se chcete stát součástí týmu, který již na nějakém projektu pracuje? Přihlaste se do podzimního běhu StarCube. První český startup akcelerátor přijímá registrace do 10. srpna 2012. Na přihlášení tak máte ještě měsíc.

StarCube – Startup akcelerátor se již počtvrté otevírá všem, kteří chtějí rozjet svůj projekt nebo se zapojit do nově vznikajícího týmu. Letošní podzimní běh StarCube se odehraje od poloviny září do začátku prosince 2012, vyvrcholí opět StarCube show, která se uskuteční 5. prosince 2012. Tak jako předchozí běhy i tento bude pro vybrané účastníky zdarma, náklady hradí pořádající Jihomoravské inovační centrum a partneři projektu.

Tříměsíční program odstartuje intenzivním Bootcampem 11. až 14. září, poté čekají účastníky pravidelné workshopy, školení i konzultace s řadou úspěšných podnikatelů. Do programu se opět budou aktivně zapojovat zástupci partnerů ze společností Nokia, PwC, Microsoft, Lupa.cz a další. Po celou dobu programu bude všem týmům k dispozici StarCube space.
 „V podzimní edici StarCube nabídneme více mezinárodních mentorů, našim cílem je také postupně získat větší počet vyloženě technologických firem, proto intenzivně spolupracujeme s jihomoravskými vědeckými centry, jako jsou CEITEC při Masarykově univerzitě a VUT nebo ICRC při Fakultní nemocnici u svaté Anny,“ uvedl Michal Hrabí, manažer startup programu Jihomoravského inovačního centra.

Jak se přihlásit
Registrace je otevřena do 10. srpna 2012 na stránkách www.starcube.cz/registration. Pro zařazení do prvního kola musíte vyplnit krátký formulář. Oznámení o postupu do druhého kola obdržíte do 14. srpna 2012. Ve druhém kole předložíte stručný životopis a executive summary projektu. Vybraní účastníci budou pozváni na osobní setkání. StarCube akcelerátor je otevřen pro všechny obory – od informačních technologií, přes elektrotechniku a strojírenství až po medicínu či chemii.
Více informací najdete na www.starcube.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.