Pondělí 08. března. Svátek má Gabriela.

Na internetu od 1. dubna bez aplikace My Air nezaplatíte

Banky 27.01.2021 | 18:14 0 Komentářů

V zájmu vyššího zabezpečení potvrdíte platby na internetu nově jen v aplikaci My Air. Proto prosím zbystřete, jestli nemáte potvrzování aplikací nastavené nebo aplikaci nemáte vůbec staženou.

Až si budete chtít udělat radost nákupem na internetu, myslete prosím na to, že od 1. dubna 2021 přecházíme na vyšší úroveň zabezpečení, abychom ještě více ochránili peníze našich klientů. Platby kartou na internetu, které vyžadují potvrzení, budete muset vždy potvrdit v aplikaci My Air, bez ní už na internetu nezaplatíte. Nejenže tímto plníme požadavky evropské směrnice PSD2, ale potvrzování naší aplikací je mnohem bezpečnější a jednodušší způsob než přepisování kódu z SMS. Většina klientů Air Bank již tento způsob ověřování vyzkoušela nebo pravidelně využívá.

Nemáte bankovní aplikace ve svém telefonu záměrně? I na to jsme mysleli a máme pro vás řešení. Aplikaci My Air si totiž můžete nastavit pouze pro potvrzování a ostatní funkce mít zamknuté. Omezený režim si sami snadno nastavíte při propojování aplikace s účtem. Stačí v detailu aplikace zakázat možnost Umožňovat aktivní operace. Pokud si s nastavením nebudete vědět rady, podívejte se do naší Poradny, případně se nám ozvěte a my vám s tím rádi pomůžeme.

Co všechno kromě potvrzování naše aplikace umí, se můžete podívat u nás na webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.