Čtvrtek 17. června. Svátek má Adolf.

Mototechna přichází s úvěrem Bumerang na zánovní ojeté vozy, chce jím konkurovat operativnímu leasingu

Investice 19.04.2016 | 12:13 0 Komentářů

Mototechna, značka pro prodej zánovních vozů v rámci skupiny AAA AUTO, nově poskytuje pro financování nákupu vozů úvěr s garantovanou odkupní cenou automobilu Bumerang. Tento produkt je mutací v zahraničí velmi populárního úvěrového produktu, upraveného pro podmínky tuzemského trhu. 

Je to naše alternativa k produktům nyní nabízeným v rámci financování dealery nových aut a v posledním období „znovuoživenému“ operativnímu leasingu. „ Očekáváme, že nám Bumerang přinese až pětiprocentní zvýšení objemu prodaných vozů, a bude pro nás také zdrojem kvalitních ojetých aut ve střednědobém horizontu. Obchodním partnerem, který financování v rámci produktu Bumerang zajišťuje, je společnost Essox, která s ním již v rámci skupiny Societé General má zkušenosti ze zahraničních trhů,“ uvedla generální ředitelka AAA AUTO International Karolína Topolová.

Úvěr s garantovanou odkupní cenou Bumerang je na tuzemském trhu naprosto unikátní produkt, který umožňuje zákazníkovi nabídnout modernější a flexibilnější variantu úvěru s poslední navýšenou splátkou. „Nabízíme financování zánovních vozů roku výroby 2015 a 2016 na 2–3 roky s volitelnou akontací a s atraktivní měsíční splátkou na úrovni 1 % z prodejní ceny vozu měsíčně. Je pak jen na zákazníkovi, jakou variantu si v okamžiku splacení úvěru Bumerang zvolí – zda jednorázovou úhradu poslední navýšené splátky, odkoupení vozu námi za garantovanou odkupní cenu s možností výměny za novější vůz, nebo profinancování poslední splátky dalším úvěrem,“ vysvětlila Topolová. Taháky produktu jsou například VW Passat s měsíční splátkou 5300 Kč při akontaci 40 % a dobou splácení 24 měsíců nebo Škoda Rapid s měsíční splátkou 5800 při nulové akontaci a dobou splácení 36 měsíců.

Minimální odkupní cenu za kterou vůz od zákazníka Mototechna vykoupí na konci splátkového období, je garantována již v okamžiku pořízení vozu. „Garantovaná odkupní cena i podmínky jejího získání jsou uvedeny přímo v kupní smlouvě a jsou její pevnou součástí. Zákazníkovi tak poskytujeme v porovnání s konkurenčními produkty značnou výhodu – vše má pouze v jedné smlouvě, nemusí si žádné podmínky individuálně dojednávat a řešit separátně napřímo s dealerem, který po doplacení úvěru jeho vůz bude odkupovat,“ uvedla Topolová.

Speciálním benefitem, který ocení zejména zákazníci, kteří plánují vůz využít pro pracovní účely, je volitelný nájezd 20 000 km, 30 000 km  nebo 40 000 km, který má přímý vliv na kalkulaci garantované odkupní ceny. „Zákazníka u nás nečeká žádné nemilé překvapení.  Pokud najede méně kilometrů, než si při koupi vozu sjednal, dokonce mu navýšíme odkupní cenu za kterou vůz po uplynutí vozu vykoupíme,“ zdůraznila Topolová.

Mototechna aktuálně v rámci produktu Bumerang nabízí financování pro více než 50 modelů vozů od 15ti nejžádanějších značek, které jsou ihned k dispozici na jednom místě. „V  jednom dni si tak zákazníci na jednom místě mohou vyzkoušet jízdní vlastnosti různých značek a modelů vozů,vybrat si ten, který nejvíce vyhovuje jejich potřebám, a ještě týž den s vozem odjet domů. Jelikož se jedná o vozy roku výroby 2015 a 2016, mají všechny platnou tovární záruku. Jejich cena je ovšem až o 40 % nižší, než u nového automobilu, který nejvíce ztrácí na ceně právě v prvních dvou letech po koupi,“ uzavřela Topolová.

Tisková zpráva: AAA auto

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.