CZK/€ 24.710 -0,12%

CZK/$ 23.709 -0,49%

CZK/£ 29.056 -0,03%

CZK/CHF 23.580 -1,03%

24. 02. 2022

0 komentářů

MONETA nabízí unikátní kreditku pro živnostníky. Vrací 1 % z každého nákupu zpět

 

Často opomíjeným, ale velmi užitečným nástrojem pro platby spojené s podnikáním je podnikatelská kreditní karta. Hlavními výhodami MONETA Business Card jsou bezúročná období v délce až 55 dní, odměna 1 % zpět z každé platby, vedení karty zdarma, 100% inkaso zdarma nebo sjednání karty plně online. 

Bezúročné období v délce až 55 dní se vztahuje nejen pro platby, ale i pro výběry z bankomatů. „Jinými slovy, pokud prostředky čerpané kreditní kartou klient splatí v rámci tohoto bezúročného období, neplatí žádný úrok,“ vysvětluje Petr Kábele, senior manažer pro Small Business MONETA Money Bank.

Obavám z pozdní úhrady a nechtěného úroku lze v případě MONETA Business Card jednoduše předejít díky automatickému inkasu, které lze velmi jednoduše nastavit bez jakéhokoliv poplatku navíc. Velmi užitečným bonusem je pak odměna ve výši 1 % z každé platby, kterou majitel kartou uskuteční. „Klient dostává zpět peníze za každý svůj nákup bez ohledu na to, co a v jakém objemu pořizuje. Platba zpět se tedy vztahuje na čerpání nádrže benzinu stejně, jako na nákup staršího traktoru,“ dodává Petr Kábele.

Kreditka pro podnikatele MONETA Business Card má úvěrový rámec až 500 000 Kč a sjednat se dá velmi rychle a jednoduše online. Stačí k tomu pouze dva doklady totožnosti a chytrý telefon. Při schválení online získají klienti navíc podnikatelský účet a vedení karty zdarma. Kartu si lze také hned po sjednání přidat do chytrého telefonu přes Smart Banku a platit s ní bez nutnosti čekání na kartu fyzickou.

Kreditní karty MONETA Business Card využívají nejčastěji lidé podnikající například v silniční nákladní dopravě, pohostinství, stavebnictví, maloobchodu i velkoobchodu, kadeřnictví a kosmetických službách, nebo autoopraváři a instalatéři.

REKLAMA

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

GE Money Bank odchází… přivítejte MONETA Money Bank

Americká skupina General Electric se zbavuje svých finančních částí. Výsledkem je prodej české GE Money Bank prostřednictvím IPO na pražské burze – a její změna na MONETA Money Bank. Co se změní pro klienty a jaké perspektivy mají akcionáři?

Text: Petr Zámečník

10. 05. 2016

Platební karty - VISA a MasterCard

Za hranice s kreditní nebo debetní kartou

Banky doporučují platit a vybírat hotovost kartou v zahraničí. Na platbách kartou za hranicemi těží banky z jim příznivého kurzu, navíc získají poplatek od obchodníka jako vydavatelská banka a k výběrům si většinou přilípnou poplatek. Jaký je ale rozdíl mezi kartou debetní a kreditní? Jaké může skýtat (ne)výhody karta kreditní?

Text: Jana Zámečníková

18. 08. 2015