Středa 28. července. Svátek má Viktor.

MONETA Money Bank věnovala výtěžek z velikonočního jarmarku neziskovkám

MONETA Money Bank pořádala v Ostravě a Praze Velikonoční jarmark. Výtěžek v hodnotě přesahující 22 000 Kč putoval do Dílny Eliáš, Hospice Dobrého pastýře, Společnosti E a Charity Ostrava. Fundraisingové aktivity mezi zaměstnanci jsou neoddělitelnou součástí společensky odpovědných aktivit banky.

Pro své zaměstnance si MONETA Money Bank připravila již tradiční Velikonoční jarmark, který se konal 16. března v Praze a 28. března v Ostravě. Zakoupením drobných dárků přispěli zaměstnanci na vybrané neziskové organizace, se kterými banka v rámci svých společensky odpovědných aktivit spolupracuje.

Dobročinné aktivity tvoří neoddělitelnou součást strategie MONETA Money Bank a právě fundraisingové sbírky zaměstnanců se v bance staly již tradiční formou pomoci. MONETA Dobrovolníci se těchto aktivit aktivně účastní a významně tak pomáhají charitativním organizacím. V roce 2017 se vybrala částka 231 tisíc Kč v rámci různých aktivit od pečení, velikonočního a vánočního jarmarku až po sportovní aktivity.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.