Sobota 25. září. Svátek má Zlata.

MONETA Money Bank otevřela na pražském letišti speciální bankomatovou zónu

Banky 13.10.2016 | 10:19 0 Komentářů

Na Letišti Václava Havla Praha umístila MONETA Money Bank šest nových bankomatů. Ty jsou nainstalovány v Terminálu 1, který je určen k příletům a odletům z a do zemí mimo schengenský prostor včetně mezikontinentálních letů. Cestující a návštěvníci letiště je najdou přímo u východu z příletové zóny naproti Visitors Center.

„V září jsme uspěli v poptávkovém řízení na výhradní umístění bankomatů v Terminálu 1 Letiště Václava Havla Praha. Od 21. 9. zde tedy máme šest moderních výběrových bankomatů. Naše bankomaty mohou využívat lidé z celého světa, protože další bankomat MONETA Money Bank najdou cestující i v Terminálu 2. Na letišti tak máme už sedm bankomatů, dostupných 24 hodin denně,“ říká David Šlechtický, manažer bankomatové sítě MONETA Money Bank.

Terminály pražského letiště projde ročně přes 12 milionů lidí. Nejvíce cestujících přilétá do Prahy z Velké Británie a Německa. Bankomaty mohou cestující využít ve čtyřech jazycích. Kromě češtiny je to angličtina, němčina a také francouzština.

Nové bankomaty MONETA Money Bank jsou připraveny na bezkontaktní výběry, které banka plánuje spustit ještě v tomto roce. Šest moderních bankomatů umístěných v Terminálu 1 Letiště Václava Havla Praha je v novém designu, firemních barvách a s novým logem, které má banka od května letošního roku, kdy změnila svůj název.

K přejmenování banky došlo v souvislosti se změnou vlastníka a vstupem na pražskou burzu. MONETA Money Bank je nyní nezávislou českou bankou, která má pevnou pozici na českém bankovním trhu, zejména ve spotřebitelských úvěrech pro domácnosti. MONETA Money Bank má s více než 600 bankomaty čtvrtou největší síť v České republice.

Tisková zpráva: MONETA Money Bank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.