Sobota 16. ledna. Svátek má Ctirad.

MONETA Money Bank novým titulárním partnerem tenisového Czech Open

MONETA Money Bank se stala novým titulárním partnerem Czech Open 2018, nejprestižnějšího mezinárodního tenisového turnaje mužů u nás. Ten se uskuteční v červnu tohoto roku v Prostějově za účasti špičkových českých a zahraničních hráčů série ATP Challenger Tour. Banka je od roku 2017 generálním partnerem Českého tenisového svazu a oznámeným krokem posiluje svoji podporu bílému sportu.

„Czech Open je dlouhodobě naprostou jedničkou mezi mezinárodními tenisovými turnaji v České republice. Partnerství s ním proto pro nás bylo jasnou volbou při rozhodování, jak rozšířit naše angažmá v tenisu. Zároveň pokračujeme coby generální partner Českého tenisového svazu, jemuž pomáháme hledat a vychovávat pro naši zemi nové šampiony,“ uvedl Jan Müller, ředitel marketingové komunikace MONETA Money Bank.

„Chtěla bych vyjádřit jako ředitelka Czech Open potěšení, že MONETA Money Bank vstupuje do našeho turnaje. Moc se těším na nové impulsy,“ uvedla Petra Černošková, ředitelka turnaje MONETA Czech Open.

MONETA Czech Open 2018 se uskuteční od 4. do 9. června 2018 v Prostějově. Historie turnaje sahá do roku 1994. Součástí akce je bohatý doprovodný program pro veřejnost za účasti sportovních hvězd. Vstup na všechna utkání MONETA Czech Open 2018 je zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.