Úterý 27. července. Svátek má Věroslav.

MONETA Money Bank a EVO Payments International uzavřely dlouhodobé partnerství

Společnosti MONETA Money Bank a EVO Payments International se dohodly na dlouhodobém strategickém partnerství, kdy EVO začne poskytovat služby akceptace platebních karet klientům banky z řad obchodníků. Vzhledem k tomu, že EVO již aktuálně působí na českém trhu, přinese zákazníkům MONETA Money Bank od počátku kompletní nabídku bezpečných platebních služeb, inovací na poli digitálních plateb a pokročilé technologie pro podporu strategického růstu banky v segmentu klientů z komerční sféry.

„Spolupráce s EVO nám umožňuje významně rozšířit produktovou nabídku pro komerční klienty,” řekl Erik Howell, Senior manažer rozvoje produktů pro podnikatele MONETA Money Bank. „Získáváme jednu z nejlepších platforem pro naše platební služby. Našim zákazníkům nabídne ideální řešení pro jejich neustále se měnící potřeby, a podpoří tak jejich podnikatelský rozvoj,“ dodal Erik Howell.

James G. Kelly, generální ředitel společnosti EVO Payments International, uvedl: „Máme radost, že vstupujeme do dlouhodobé spolupráce s MONETA Money Bank. Uzavřené partnerství je výhodné pro obě společnosti. Těšíme se na obohacení zákaznické zkušenosti klientů MONETA Money Bank a podporu banky v jejím dalším růstu na českém trhu.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.