CZK/€ 23.695 +0,21%

CZK/$ 22.117 +0,57%

CZK/£ 27.297 +0,21%

CZK/CHF 24.474 +0,45%

21. 06. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Mobilní pobočka GE Money Bank vyráží do jihočeských obcí

 


 

„Zprovoznění mobilní pobočky je dalším krokem v naplňování naší strategie zvyšování dostupnosti služeb klientům. V menších městech, kde by se klasická kamenná pobočka „neuživila“, představuje její pojízdná verze ideální řešení,“ říká Christoph Glaser, ředitel distribuce GE Money Bank. Po celé republice má GE Money Bank jednu z největších sítí 254 poboček a 692 bankomatů.

Nová mobilní pobočka přichází s obsluhou klientů přímo v místech, kde žijí – byť se jedná o odlehlejší obce. V první fázi se bude objevovat v 8 jihočeských městech pravidelně jedenkrát týdně na stálém stanovišti. „Výběr jižních Čech byl přirozenou volbou, je to region, který velmi dobře známe a podařilo se nám rychle najít společnou řeč s představiteli obcí, kde chceme služby mobilní pobočky nabízet,“ uvádí Christoph Glaser, a dodává: „Pokud se koncept mobilní pobočky osvědčí, máme v plánu rozšířit její služby i do dalších regionů.“

Mobilní pobočka šetří obyvatelům menších měst čas i náklady spojené s cestováním do vzdálené banky a zvyšuje jejich pohodlí. Potvrzuje to také starosta městyse Ledenice Miroslav Franěk:„Obyvatelé Ledenic jsou z minulosti na služby bankovní pobočky zvyklí. Cestovat kvůli běžným bankovním transakcím 12 km do Českých Budějovic se po zrušení kamenné pobočky nikomu nechce. Věříme, že pojízdná pobočka GE Money Bank je dobré řešení této situace a občanům nabídne vše potřebné.“

V nabídce mobilní pobočky najdou klienti bezhotovostní služby, které jsou běžně dostupné v kamenných pobočkách, jako zřízení běžného účtu, Expres půjčky, Konsolidace půjček, hypotéky, spoření atd. Pro výběry hotovosti slouží ve voze zabudovaný bankomat. Bankovní operce i osobní data klientů jsou zabezpečeny stejně jako v klasické pobočce. Mobilní pobočka je také pod stálou ochranou bezpečností agentury.

Aktuální harmonogram provozu mobilní pobočky:

Polná: Po 10.00 – 16.00

Volary: St 10.00 – 16.00

Bavorov: Pá 8.00 – 11.30

Suchdol nad Lužnicí: Út 8.00 – 11.30

Ledenice: Čt 8.00 – 11.30

Netolice: Pá 13.30 – 17.00

České Velenice: Út 13.30 – 17.00

Borovany: Čt 13.30 – 17.00

Technické detaily

V mobilní pobočce najdou zákazníci dvě prodejní místa a jeden výběrový bankomat. Bankovní vůz je postaven na podvozku Mercedes Benz Sprinter, jeho celková hmotnost po úpravách dosahuje 5,5 tun. Potřebný příkon pro použité technologie a chlazení či vytápění (5–8 kW) obstarává vestavěná elektrocentrála, případně možnost externího napojení na silnoproud v místě stanoviště. Připojení datové sítě zajišťuje kombinace CDMA a 3G od společnosti TO2, nechybí ani UPS zálohování. V lokalitách s nedostatečným signálem je připojení zabezpečeno přes separátní místní WIFI síť. Poloha pojízdné pobočky je neustále monitorována GPS.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *