CZK/€ 23.680 +0,08%

CZK/$ 22.037 +1,31%

CZK/£ 26.918 +0,71%

CZK/CHF 23.982 +1,03%

17. 06. 2019

0 komentářů

Subjekty:

Mobilní aplikace Slavia pojišťovny nově umožňuje pořízení vlastní fotodokumentace škody na nemovitostech

 

Aplikace Slavia pojišťovna pro chytré telefony usnadňuje život svým uživatelům již od března 2019.  Její nová verze umožňuje kromě řady dalších funkcí také pořízení a odesílání vlastní fotodokumentace škod, které vzniknou klientům na movitém i nemovitém majetku.

Loading 

Netřeba čekat na likvidátora

Pořízení a odesílání vlastní fotodokumentace škod, které vzniknou klientům Slavia pojišťovny na motorových vozidlech nebo na majetku, přispívá zásadním způsobem ke zrychlení celého procesu likvidace. Délka doby od nahlášení škody po výplatu náhrady vzniklé škody je pro většinu pojištěných jednou z nejvyšších priorit jak při prvotním výběru pojišťovny, tak při jejich případném rozhodování o změně „jejich“ pojišťovacího ústavu.

V důsledku zrychlení služeb v oblasti likvidace škod na vozidlech v případě ideálního postupu vyřízení škodního procesu lze vyřešit až 90 % škod do jednoho dne, respektive do 8 hodin od dodání posledního dokladu. Až 80 % škod, u kterých jsou finance na servis vypláceny formou krycího dopisu, je zlikvidováno do 180 minut od doručení faktury,“ uvádí ředitel oddělení likvidace Slavia pojišťovny Petr Schütz.

Důvěřujeme našim klientům

REKLAMA

Možnost pořizování fotodokumentace škod bez osobní účasti zástupce Slavia pojišťovny je v neposlední řadě projevem důvěry v korektní přístup klientů vůči pojišťovně samotné. „Slavia pojišťovna je pojišťovnou pro řadové občany v tom nejlepším slova smyslu. Ke každému z našich klientů přistupujeme s důvěrou a uvědomujeme si, že při vzniku škody od nás naši zákazníci potřebují a očekávají především pomocnou ruku.

Proto po nahlášení vzniku škodní události zasíláme klientům číslo pojistné události a oni sami nám pomocí aplikace odešlou fotografie škody a případně i dokumenty, které je potřeba přiložit. Odeslané materiály se v řádu minut dostávají k některému z likvidátorů, ten obdrženou dokumentaci projde a likvidaci obvykle schválí. Pokud je to nutné, obrátí se bez průtahů na klienta se žádostí o doplnění obrazové nebo jiné dokumentace. Naším cílem při likvidacích je pomoc při řešení situace pojištěných, nikoli zvyšování jejich administrativní zátěže,“ říká Jan Vlček, obchodní ředitel Slavia pojišťovny.

Škoda z pojištění majetku a škoda z pojištění vozidel

Postup pořízení fotodokumentace k nahlášeným pojistným událostem byl dříve možný u škod na pojištěných vozidlech, ať už se jednalo o tzv. povinné ručení, nebo některou z řady variant pojištění havarijního. V současnosti je klientům Slavia pojišťovny jednoduchý a rychlý postup „fotolikvidace“ k dispozici i pro případy poškození, na která se vztahuje pojištění Šťastný Domov. „Do této skupiny tak spadají především poškození staveb, tedy domů, bytů nebo rekreačních objektů živelními událostmi, stejně jako škody na zařízení domácností. Podle zvoleného typu pojištění je možné uplatňovat i nárok na náhradu škody v případě vloupání, projevů vandalismu, krádeží kočárků a invalidních vozíků. Připojistit si pak můžete dokonce i věci na zahradě, v garáži, nebo na koleji,“ dodává Jan Vlček.

REKLAMA

Další funkce aplikace Slavia pojišťovna

Vedle pořizování fotodokumentace při hlášení a likvidaci pojistných událostí je přehledně a jednoduše postavenou aplikaci Slavia pojišťovna možné využít i k řadě dalších situací Aplikace, dostupná pro telefony s operačními systémy Android i Ios, poskytuje mimo jiné přímý kontakt na asistenční službu nebo tísňové linky Integrovaného záchranného systému, dopravní zpravodajství nebo přehledný návod, jak správně postupovat v případě nehody. Aplikace je dostupná bezplatně, na portálech Google Play a App Store.

Obsah mobilní aplikace Slavia pojišťovna

  • Co dělat při nehodě – Dopravní zpravodajství
  • Informace o zahraničí – Kde jsem zaparkoval?
  • Focení pro havarijní pojištění – Focení po škodě
  • Pobočky pojišťovny                                         – Rozsahy asistencí
  • Hlášení nehod                                                   – Hlášení poruch
  • Focení pro havarijní pojištění – Focení po škodě
  • Kontakty IZS (Hasiči, záchranná služba, policie, krizový dispečink)
  • Přímá linka na asistenční službu

 

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Mít či nemít „penzijko”? A pokud ano, tak to „staré“, nebo to „nové“?

Stále častěji se v mediálním prostoru objevují zprávy o nutnosti důchodové reformy. Nevíme, kdy přijde, ale nutnost změny penzijního systému je zřejmá. Selským rozumem pak můžeme dojít k závěru, že změna, která bude mít efekt na důchodový systém, musí řešit buďto prodloužení věku odchodu do důchodu nebo […]

Text: Redakce

Foto: Fincentrum & Swiss Life Select

24. 03. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *