Pondělí 21. září. Svátek má Matouš.

Mobilní aplikace od EuroOilu pomáhá řidičům

Investice 27.04.2012 | 15:13 0 Komentářů

Společnost Čepro spouští mobilní aplikaci pro chytré telefony s názvem EuroOil. Stejnojmenná síť čerpacích stanic je jedna z mála v České republice, která motoristům podobnou službu nabízí. Aplikace řidičům zdarma umožní například najít nejbližší čerpací stanici, zjistit její nabídku, nebo ohodnotit kvalitu služeb.

Aplikace majitelům smartphonů nabízí řadu dalších praktických funkcí a užitečných informací. Nástroj například poradí, jak jezdit bezpečněji, jak připravit auto na jednotlivá roční období nebo jak poskytnout první pomoc. „Pro vývoj aplikace jsme se rozhodli proto, abychom našim zákazníkům poskytli něco víc oproti pouhému načerpání paliva. Reagujeme tím na současný trend oblíbenosti těchto služeb. Zároveň jsme využili toho, že podobnou věc v Česku dosud žádná jiná síť nenabízí,“ uvedla Ing. Jana Orlíková, ředitelka úseku čerpacích stanic Eurooil.

Hlavní sekce umožňuje vyhledání nejbližší čerpací stanice EuroOil, ale i dalších partnerských sítí. Aktuální poloha uživatele je určována automaticky prostřednictvím GPS. Vyhledání je však možné provést i ručně zadáním názvu, adresy případě PSČ.

Nalezené čerpací stanice lze zobrazit na mapě, aplikace poslouží i jako navigace až na místo. Prostřednictvím aplikace může motorista vyjádřit svůj názor na kvalitu služeb formou jednoduchého bodového nebo textového ohodnocení.

Další sekce aplikace je určena pro rychlé poskytnutí rad a pomoci řidičům v případě neočekávaných situací na cestě. Nabízí rychlé vytočení čísla infolinky EuroOilu nebo nouzových linek. V části užitečné informace uživatel najde jednoduchý interaktivní návod jak poskytnout první pomoc a soubor praktických tipů pro bezpečnou jízdu.

Aplikaci, kterou pro Čepro vyvinula společnost eMan, je možné pro mobilní telefony s Androidem bezplatně stáhnout na Google Play, pro uživatele přístrojů iPhone bude aplikace v App Store k dispozici v nejbližších dnech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.