CZK/€ 23.985 +0,15%

CZK/$ 22.380 -0,74%

CZK/£ 27.394 +0,07%

CZK/CHF 24.158 -0,59%

01. 02. 2016

0 komentářů

Subjekty:

Mobilní aplikace mBank s novou funkcí Click2Call a flexibilním nastavováním limitů

 


 

mBank potvrzuje pozici digitální banky, která se kromě internetového bankovnictví zaměřuje prioritně na vývoj mobilních platforem. Banka přidává možnost měnit si limity platebních karet přímo v mobilní aplikaci, což byl na fórech a sociálních sítích nejčastěji zmiňovaný požadavek ze strany klientů, kteří mobilní bankovnictví používají. Ti si tak nově mohou jednoduše nastavit výšku limitu pro bezhotovostní transakce, internetové platby či výběry z bankomatu.

Další užitečnou novinkou je tzv. Click2Call telefonát přímo z prostředí aplikace. Výhodou je, že klient se následně nepotřebuje dodatečně identifikovat bezpečnostními prvky a bankéř na telefonu má potvrzené, s kým telefonuje. Zákazník si tak nemusí pamatovat telekód a přitom může bezpečně komunikovat přímo s bankou. Ověření je zajištěné v rámci aplikace a zajištěné na jejím pozadí.

Kromě aktuálně uvedených verzí aplikací se majitelé nových iPhonů v průběhu několika týdnů mohou těšit na další aktualizaci, která přinese možnost přihlašování do aplikace pomocí otisku prstu,“ uvedl Bronislav Dvořáček, ředitel vývoje produktů a služeb mBank pro Českou republiku a Slovensko.

mBank v současnosti pokrývá svými aplikacemi všechny tři nejpoužívanější mobilní operační systémy (Android, iOS a Windows Phone), přičemž mobilní přístup do banky se na celkovém počtu přihlášení podílí více než z 25 % a tento podíl se postupně zvyšuje.

Nová aplikace mBank už stihla získat několik domácích a mezinárodních ocenění, a to především za rychlost, přehlednost a inovace. V redakčním testu internetového portálu Tyinternety.cz zaměřeného na ICT včetně sociálních sítí, startupů a digitálu, získala mBank na podzim loňského roku prvenství za uživatelsky nejpřehlednější bankovní aplikaci pro chytré telefony. V rámci soutěže Efma Accenture Distribution & Marketing Innovation Awards 2014 v Barceloně zase předstihla nad 3000 finančních institucí z více než 130 zemí světa.

REKLAMA

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *