Sobota 23. října. Svátek má Teodor.

Michal Mička prodal svůj podíl v Liftagu

Investice 22.01.2019 | 13:34 0 Komentářů

Investor Michal Mička prodal 14% podíl v české přepravní službě Liftago. Po roce a dvou měsících tak zhodnotil svou původní investici ve výši desítek milionů korun o 50 %. Jeho investice pomohla Liftagu nastartovat další rozvoj a spustit expanzi do krajských měst, která byla, jak se nyní ukazuje, velmi úspěšná.

„Michalovi velmi děkujeme za spolupráci. I díky jeho investici jsme dotáhli Liftago tam, kde je nyní. Jeho investice a následný výkup společností Livesport jakožto novým investorem nám umožní budovat Liftago dále jako ryze českou technologickou firmu, která bude synonymem pro udržitelnou mobilitu budoucnosti a naplní tak naše zakladatelské vize,” říká Ondřej Krátký, spoluzakladatel a ředitel Liftaga.

Za doby angažmá Michala Mičky se Liftago rozrostlo do většiny krajských měst, která nyní tvoří významnou část jeho českého byznysu. Liftago díky svému nastavení a vizi přispívá k modernizaci české legislativy a hned v několika městech podporuje předávání dopravních dat ke zlepšení dopravní situace.

“V Liftagu jsem viděl velkou příležitost, za kterou stojí velmi schopní lidé. S příchodem nového investora jsem se rozhodl svůj podíl prodat a soustředit se na další projekty. Jsem rád, že se službě daří a budu ji i nadále využívat,” říká Michal Mička, majitel investiční skupiny C2H.

Mička je majoritním vlastníkem módních značek Pietro Filipi a Kara, se kterými plánuje vstup na zahraničí trhy. Je také investorem v projektech Flatio, Apify nebo ShopSys.

Tisková zpráva Liftago

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.