Pondělí 25. října. Svátek má Beáta.

MetLife zvítězila v žebříčku Finanční produkt 2018

Pojištění 29.01.2019 | 18:09 0 Komentářů

MetLife pojištění FairLife obsadilo první místo v anketě Finanční produkt roku 2018 v kategorii Investiční životní pojištění. K první příčce získala pojišťovna MetLife i třetí v kategorii Rizikové životní pojištění s produktem Garde 5.0. Žebříček od roku 2011 vyhlašuje portál Finparada.cz ve spolupráci se společností Scott & Rose.

První místo pojištění FairLife i třetí pro Garde 5.0 je pro nás a věřím, že i pro naše klienty, skvělou zprávou. Děkujeme Finparádě i společnosti Scott & Rose za ocenění našeho produktu i naší práce. Děkujeme zejména našim klientům, pro které naše produkty stále vylepšujeme, tak aby co nejvíce odpovídaly jejich požadavkům,“ říká k ocenění František Špulák, Marketing and Communication Executive MetLife.

Životní pojištění Garde 5.0 klade důraz na zdravý životní styl. Má nejkratší čekací dobu na trhu, pouze 2 měsíce, a nejvyšší plnění v případě trvalých následků úrazu. Také má nejpropracovanější varianty pracovní neschopnosti.

Každoroční hodnocení „Finparáda.cz – Finanční produkt roku“ vychází z průběžných výsledků online žebříčků nejlepších finančních produktů, které tvoří obsah portálu Finparáda.cz. Žebříčky nejlepších finančních produktů sestavují a pravidelně aktualizují specialisté společnosti Scott & Rose na základě každodenního zpracování, srovnávání a analyzování mnoha dat a informací z oblasti finančního trhu.

Tisková zpráva MetLife

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.