Středa 23. června. Svátek má Zdeňka.

mBank rozšiřuje nabídku platebních nástrojů. Přináší zlatou kartu, platební nálepku a debetní mKartu Business

Banky mBank 30.03.2016 | 16:41 0 Komentářů

mBank oslavila v minulém roce své osmé narozeniny a přesně o tolik jsou dnes starší i její klienti.  Z převážně studentů a nadšenců pro nové technologie se stali úspěšní zaměstnanci, manažeři a rodiče. Tím se rozšířil i podíl náročnější klientely, která na banku klade stále vyšší nároky. I proto mBank rozšiřuje svou nabídku o Zlatou mKartu, mNálepku a mKartu Business.

Počet klientů mBank se za posledních osm let zvýšil na téměř 600 000, což je více než jen reprezentativní vzorek různých povolání a příjmů. Podle interní analýzy má podstatná část klientů mBank vyšší vzdělání i příjmy, a tím pádem také vyšší nároky na nabídku služeb.

„Rosteme s našimi klienty a přizpůsobujeme se jejich požadavkům. Férový přístup a nízkonákladovou až bezpoplatkovou politiku při aktivním využívaní služeb u nás klienti už považují za samozřejmost. Očekávají však, že jim postupně nabídneme ještě lepší péči a služby pro ty náročnější z nich. Po loňském uvedení nového portfolia kreditních karet dnes představujeme nové produkty v oblasti debetních karet, a to včetně zlaté karty,“ říká Michal Pokluda, ředitel produktového portfolia mBank pro Českou republiku a Slovensko.

Nová Zlatá mKarta nabízí celou řadu benefitů od bezplatných výběrů ze všech bankomatů v České republice, přes pojištění na cestách držitele i celé jeho rodiny, až po využívání výhod programu MasterCard Elite. Ten v sobě zahrnuje například bezplatný vstup do salónků na letišti v Praze a ve Vídni včetně občerstvení, WIFI a denního tisku.

Držitel karty zároveň získává slevu v prodejnách s módou, v restauracích, či v oblasti služeb pro domácnost, a to až do výše 50 %. Navíc je automaticky registrovaný do programu MasterCard Priceless Specials, díky kterému může získat peníze zpět z každé platby u vybraných obchodníků. Při obratu na všech kartách vyšším než 10 tisíc Kč měsíčně neplatí klient žádné poplatky.

Minimalizace zavítala i do oblasti platebních karet, a proto mBank přidává do svého portfolia platební mNálepku, která se dá používat jako přívěšek na klíče, nebo nalepit například na zadní stranu mobilního telefonu. Takto přináší jednoduché mobilní placení bez měsíčního poplatku, přičemž vydání mNálepky stojí jednorázově 79 Kč. Platby pomocí mNálepky se samozřejmě započítávají do celkového obratu na mKartě, a to jak standardní, tak zlaté.

Poslední novinkou je mKarta Business. Po registraci je majitel zařazen do programu MasterCard Business Selection, v rámci kterého sbírá odměny v podobě slev u vybraných prodejců. Při měsíčním obratu na kartě vyšším než 500 Kč je karta zdarma, v případě, že klient ani tuto minimální částku za měsíc nezaplatil, je poplatek pouze 29 Kč. Nová karta podtrhuje strategii mBank rozšířit poskytování služeb na segment malých a středních podnikatelů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.