Pátek 22. října. Svátek má Sabina.

mBank nabízí neúčelové úvěry s nejlepší úrokovou sazbou na trhu

Banky 09.12.2020 | 14:11 0 Komentářů

mBank nyní nabízí neúčelové úvěry s unikátní sazbou. Při pětileté fixaci mohou zájemci získat americkou či investiční hypotéku s úrokem pouze 2,29 % v případě pojištění úvěru a bez něj s úrokem 2,49 %. Jedná se tak o rekordně nízké sazby, které se dokonce přibližují sazbám účelových hypoték.

mBank myslí i na ty, kteří již neúčelový úvěr mají, ale také by rádi získali tuto úrokovou sazbu. Nabízí jim refinancování úvěru, a to v poměru 1:1, tedy s nulovým navýšením. Kromě toho na klienty čekají i další výhody. Mezi nimi je například delší splatnost úvěru, která může být až 25 let, a zjednodušené dokládání příjmu. Místo složitého shánění mnoha dokumentů postačí pouze čestné prohlášení a poslední výpis z účtu.  

Podmínkou pro přenos úvěru bez navýšení je, aby byl zajištěn standardní, tedy zkolaudovanou nemovitostí. Přenos úvěru je možný až do 75 % LTV. Původní odhad ceny nemovitosti v době podpisu žádosti nesmí být starší než 72 měsíců a je k němu nutné doložit aktuální fotodokumentaci. V případě absence znaleckého posudku lze zdarma využít cenovou mapu pro byty. Další podmínkou pro konsolidaci úvěru je, aby měl za posledních 12 měsíců bezproblémovou platební historii.

Tato nabídka je časově omezena a potrvá nejdéle do konce února příštího roku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.