Pátek 23. dubna. Svátek má Vojtěch.

mBank má novou marketingovou ředitelku

Banky mBank 01.12.2014 | 13:09 0 Komentářů

Na post marketingové ředitelky mBank pro Českou republiku a Slovensko byla jmenována Kristina Lenkova. V internetové mBank působí již od listopadu 2013, dosud na pozici Business Development Expert.

V bankovním sektoru se Kristina Lenkova pohybuje již více než patnáct let a má praxi v různých sférách z tohoto odvětví. Před nástupem do mBank dlouhodobě působila a získávala odborné zkušenosti v prestižních bankovních domech a finančních skupinách, jako jsou Citigroup, ČSOB a Komerční banka. Dlouhá léta se věnovala segmentovému marketingu a vývoji produktů. V loňském roce se mimo jiné podílela také na rebrandingu mBank. 

„Kristina Lenkova má vynikající zkušenosti z oblasti rozvoje a tvorby produktů a jsem přesvědčen, že právě tuto znalost uplatní při naplňování marketingové strategie vycházející z projektu nové mBank,“ říká Pawel Kucharski, výkonný ředitel pro obchod, marketing a produkt mBank.

Kristina Lenkova vystudovala ekonomii na univerzitě pro národospodářskou a světovou ekonomiku v bulharské Sofii a následně pod vedením profesora Jana Švejnara získala titul Ph.D. z Centra pro ekonomický výzkum a doktorské studium (CERGE) v Praze. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.