Neděle 24. ledna. Svátek má Milena.

mBank láká klienty s drahými půjčkami, sníží jim úrokovou sazbu nejméně o dvě procenta

Investice mBank 17.03.2017 | 10:30 0 Komentářů

Přední internetová banka mBank 20. března spouští komunikační kampaň na refinancování půjček. Klientům jiných bank v rámci akce platné do konce dubna nabízí, že sníží jejich úrokovou sazbu nejméně o 2 procenta. Výsledná úroková sazba musí však být v rozpětí od 4,9 do 9,9 procenta ročně.

„Klienti jiných bank mají často pocit, že refinancování úvěru je zdlouhavé a komplikované. Jsou toho názoru, že výsledná úspora jim za to nestojí. Proto jsme vytáhli do boje se dvěma zásadními výhodami: znatelnou úsporou nejméně dvou procent a velmi jednoduchým procesem převedení půjčky,“ uvedl Vojtěch Klacek, produktový manažer mBank.

Při převedení půjčky k mBank klient nepotřebuje potvrzení o příjmu ani smlouvu k předchozí půjčce. Navíc má možnost kdykoliv nový úvěr v mBank předčasně splatit, a to bez sankcí. Za sjednání, vedení ani předčasné splacení půjčky mBank nepožaduje žádné poplatky. Klient si také může při převodu půjčky prodloužit její splatnost až na 84 měsíců nebo navýšit vypůjčenou částku až o 10 procent.

Refinancování je tahounem českého úvěrového trhu. Může za to nejspíše fakt, že si Češi půjčují velmi impulzivně. Nedávný výzkum mBank totiž ukázal, že rychlost vyřízení půjčky je pro klienty při výběru úvěru vedle ceny nejdůležitějším faktorem pro výběr. Proto si lidé v České republice často vezmou hned první nabídku a jejich výhodnost příliš nesrovnávají.

„Řada takto narychlo sjednaných úvěrů je pro klienty prostě nevýhodná, a proto se poměrně rychle přiklánějí k jejich refinancování. Naše nová nabídka refinancování nabízí průměrnou úsporu ve splacené částce přes 32 tisíc korun. Chceme tak klientům s drahými půjčkami nabídnout vstřícnější řešení jejich finančních potřeb,“ dodal Vojtěch Klacek.

O převod půjčky do mBank si klient může zažádat jednoduše v klidu a pohodlí domova přes internet. Nemusí trávit čas cestou na pobočku a stáním ve frontě. O jejím stavu má klient mBank vždy přehled v internetovém bankovnictví i mobilní aplikaci. mBank bude o benefitech své nové nabídky informovat v kampani, která poběží v televizi, na internetu, ale také na pobočkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.