Úterý 22. června. Svátek má Pavla.

mBank jako první banka v České republice spustila samoobslužné on-line vyřízení žádostí

Banky mBank 29.04.2016 | 13:33 0 Komentářů

mBank prostřednictvím nové on-line služby „Centrum žádostí“ přibližuje, jak by měly vypadat bankovní služby budoucnosti. Její klienty tak už nečeká cesta na pobočky banky. Nově si oficiální žádosti, potvrzení či bankovní reference vyřídí přímo přes své internetové bankovnictví, a to kdykoli a odkudkoli. Doručení originálů dokumentů prostřednictvím pošty je bezplatné.

mBank se zapojuje do digitalizace společnosti a rozšiřuje své služby, kterými usnadňuje život svým klientům. Ti mají nyní možnost požádat banku o desítky bankovních dokumentů elektronicky. Jde přitom o doklady, které mohou potřebovat při řešení svých pracovních nebo osobních záležitostí. Příkladem může být potvrzení o splacení půjčky, potvrzení o vlastnictví úvěrového produktu nebo bankovní reference. Nové on-line řešení výrazně zkracuje čas a současně zvyšuje komfort při získání těchto potvrzení.

 „Česká republika poslední roky žije zavedením elektronických formulářů, žádostí a potvrzení. Jako lídr mezi internetovými bankami jsme se rozhodli, že digitalizujeme způsob vydávání potvrzení, které klienti běžně potřebují. Nově nikam nemusí cestovat a mBank přijde za nimi až domů prostřednictvím internetu. Počet potvrzení a dokumentů plánujeme dále rozšiřovat a přidáme i další možnosti změny parametrů v případě jednotlivých produktů,“ říká projektová manažerka mBank Magdalena Makuch.

Před objednáním potvrzení si klient může zkontrolovat jeho podobu na vzorových dokumentech, které se nacházejí na stránce. Fyzické doručení je pak možné přes poštu, kurýra nebo si ho klient může vyzvednout na obchodním místě mBank, díky čemuž ho klient může mít již následující pracovní den. O stavu zpracování žádosti mBank klienta informuje prostřednictvím e-mailu, případně je možné aktuální stav vyřízení zkontrolovat přímo v internetovém bankovnictví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.