Úterý 18. května. Svátek má Nataša.

mBank jako jediná garantuje snížení sazby o 2 % při refinancování spotřebitelských úvěrů

Banky 27.04.2021 | 13:22 0 Komentářů

Jako jediná na trhu mBank nabízí výhodné refinancování při transferu či konsolidaci půjček, díky kterému klient ušetří na měsíčních splátkách. Výše úroku se totiž sníží o 2 % dle úroku nejvyšší přenášené půjčky. Kromě snížené sazby má tato nabídka i další výhody – refinancování je zcela zdarma a lze vyřídit on-line bez návštěvy pobočky.

„V době epidemie covidu-19 se lidé snaží co nejvíce ušetřit, proto jsme se rozhodli vyjít jim touto jedinečnou nabídkou vstříc. Přenést k nám lze až deset úvěrů a klient si nemusí dělat žádné starosti s papírováním, dokládáním příjmů nebo s poplatky navíc. Celou žádost je navíc možné vyřídit on-line z pohodlí domova,“ vysvětluje Martin Podolák, ředitel produktové a procesní divize mBank pro Českou republiku a Slovensko.

Nabídka získání nižšího úvěru se váže k refinancování půjček z jiných bank i k jejich konsolidaci. Při nastavení nové úrokové sazby se bere v potaz výše úroku nejvyšší přenášené půjčky, ze které se odečtou 2 %. Maximální výše úroku po refinancování je však 9,9 %. Minimální výše úroku činí 3,9 % s pojištěním splácení půjčky, bez něj pak 4,9 %. Pojištění úvěru tedy snižuje úrokovou sazbu o 1 %.

Podmínkou pro refinancování úvěru je, aby se jeho výše pohybovala v rozmezí od 10 000 Kč do 600 000 Kč a doba splatnosti od 12 do 96 měsíců. S půjčkou se automaticky přenášejí i další závazky, jako jsou kreditní karty či kontokorenty.

Nabídka potrvá minimálně do 30. 6. 2021.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.